işte önder uzelin bayilere gönderdiği yazı

Katılım
28.12.2007
Mesajlar
21,905
Konum
Isparta


Massey-Ferguson (AGCO), 3 Haziran 2008 tarihi itibariyle, Şirketimiz ile yaptığı dağıtım anlaşmasının sona erdiğini bildirmiştir. Sözkonusu durum bayi, tedarikçi, çalışan vb. ilgili taraflarla paylaşılmıştır.
· Sözkonusu dağıtım anlaşmasının sona ermesi, Şirketimiz ile bayilerimiz arasındaki Uzel ürünlerinin dağıtımına yönelik bayilik sözleşmelerini etkilememektedir. Uzel ürünlerinin dağıtımı ve servis işlemleri nevcut bayi ve servis teşkilatımız tarafından gerçekleştirilecektir.
· Uzel, üretim kapasitesini ve gücünü Haziran ayı içinde yeniden harekete geçirmeye ve Türkiye’nin en iyi traktörlerini dağıtım teşkilatının ve kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanmaktadır.
· Uzel, aynı zamanda Massey-Ferguson (AGCO) ile, üretim ve dağıtım sürecinin birbirine nasıl bağlanacağı konusunda müzakerelerini sürdürmektedir
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt