• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

jain sulama borusu

merhaba arkadaslar gectigimiz gun balikesir pancr koop. tan jain marka 3 luk diye tabir edilen sulama borusu aldik aldigimiz butun borularin disi kisminda mandallarin gectigi metal parcalar yerinden ayrildi firma yetkilisi ile gorustum problem yok bizim borular kalite dedi halla halla dedim 37.5 tl aldigim jain de bu problem var kalite 30 tl ye aldigim farkli firmanin borusunda sikinti yok ama kalitesiz

jain hindistan malı euro drip arılı erhas 3 marka kullanıyorum 3 dede o demirlerden bir tanesi çıkmadı 20 sene oldu

jain hindistan malı euro drip arılı erhas 3 marka kullanıyorum 3 dede o demirlerden bir tanesi çıkmadı 20 sene oldu
arılı hıc kullanmadım ama erhas gercek kalıte eurodırıp haddınden fazla bende ama degısmelı sulayacaksan erhasdan sasma derım esneme dıgerlerıne gore nıspeten ıyı
panplastta parcalar sıkıntılı t ler boruya tekmeyle gırıyor levyeyle cıkıyor

Jain markasını abartıyorsunuz bence çok gereksiz ben 20 sene önce aldığım eplas boruları hala kullanıyorum taki yenilerimde hep panplast erhas akplast gibi markalar

Üst Alt