JD 6175R - MF 7719

Arkadaşlar 9200 saatteki 6830 premiumu 10 bin saate gelmeden satmayacağım dedim ama biraz düşündükten sonra değiştirmeye karar verdim 10 senedir aynı traktöre biniyoruz biraz değişiklik olsun ektiğimiz arazi miktarında biraz artış oldu bende biraz daha güç yükseltmeyi düşündüm bu aralar mf yüksek güçlerde biraz popülerleşir gibi oldu biz 10 sene önce 6830u aldığımız zamanlar bi john deere vardı bu sefer seçeneklerin arasına mf yide ekledim siz üstadımsınız siz ne düşünürsünüz fiyatta sıkıntı yok kalite bedel gerektirir kalite ne ise onu alırım

• Beğen
Tepkiler: omerturkoglu
Ben yaklaşık 9 aydır MF 7618 dyna6 kullanıyorum.Gerek konforu gerek yakıtı gerek çekişi olsun memnunum.Eğer MF düşünürseniz 7719 değil de piyasada daha çok giden 7720 öneririm.Çevremde kullananlar memnun.Hangi tarz işlerde kullanacaksınız?Dyna olursa güç arttırımı oluyor.VT olursa tadından yenmez ama VT'de güç arttırımı yok.JD de güzel makine lakin fiyatları biraz yüksek aynı hp deki mf ye oranla.Bende sizin gibi ikisi arasında kalmıştım.Tercihimi MF'den yana kullandım.

Tercihini 7720 den kullanmalısın ikincielini düşünerek jdde 175 r şase uzun 6155r den ben sizin yerinizde olsam vt şanzıman istiyosanız 6175R tls + ıvt şanzıman alırım ama vt istemiyorsanız 7720 tls+Dyna 6 alırdım ama jd biraz pahalı aynı özellikte