Jx65c fren

Arkadaşlar traktörüm 2016 model frenler tamamen boşta
Yağına baktım yarım ama kutunun arkasında bi çatlak var ordan kaçırmıs gittim benzinlikten hidrolik fren yağı aldım oksello mu ne
Kutuyu doldurdum pedal sertleşti frenler tutuyor ama biraz geZinti yapınca çatlak yerden tekrar kaçırıyor basınc azalıyor galiba
1hafta sonra ilçeye götürdüm yeni kutu alıp taktırmak için pedallar tamamen boşta yarım saat uğraştık havasını alamadık
Usta yanlış yağ koymussun sen buna aşınmıstır ya fren merkezinde sorun var yada fren merkezi lastiklerinde oldugunu söyledi
Servisi aradım lastikler kolay kolay asınmaz havasını alamamıssınız dır diyo
Traktörün arkasında biyerden de alınıyormus havası tam olarak neresi acaba bilen varsa yardımcı olursanız sevinirm
Şimdiden teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Arkadaşlar traktörüm 2016 model frenler tamamen boşta
Yağına baktım yarım ama kutunun arkasında bi çatlak var ordan kaçırmıs gittim benzinlikten hidrolik fren yağı aldım oksello mu ne
Kutuyu doldurdum pedal sertleşti frenler tutuyor ama biraz geZinti yapınca çatlak yerden tekrar kaçırıyor basınc azalıyor galiba
1hafta sonra ilçeye götürdüm yeni kutu alıp taktırmak için pedallar tamamen boşta yarım saat uğraştık havasını alamadık
Usta yanlış yağ koymussun sen buna aşınmıstır ya fren merkezinde sorun var yada fren merkezi lastiklerinde oldugunu söyledi
Servisi aradım lastikler kolay kolay asınmaz havasını alamamıssınız dır diyo
Traktörün arkasında biyerden de alınıyormus havası tam olarak neresi acaba bilen varsa yardımcı olursanız sevinirm
Şimdiden teşekkürler
Türktraktor un kendi özel fren yağı var başka yağ koyarsan sıkıntı yaşarsın komple boşalt gri kutuda olan hidrolik yağ al koy

Fren merkezinin değişmesi gerekebilir, kontrol ettirmenizde fayda var.
Evet ön fren merkezlerinin lastikler aşınmıs yeni lastik taktırdım dot4 lastiği
1 gün kullandım fren pedalları tekrar boşaldı malesef tutmuyor
Ustayı aradım arka merkezlerede bakalım diyor
Yine usta parası gidecek sök tak yaptırmaya götür zaman alıyor Sinirlendim iyice
Servisi arayım hem ön hem arka merkezleri tamamen değiştirtsem 1000 lirayı geçicek
Kararsızım

Evet ön fren merkezlerinin lastikler aşınmıs yeni lastik taktırdım dot4 lastiği
1 gün kullandım fren pedalları tekrar boşaldı malesef tutmuyor
Ustayı aradım arka merkezlerede bakalım diyor
Yine usta parası gidecek sök tak yaptırmaya götür zaman alıyor Sinirlendim iyice
Servisi arayım hem ön hem arka merkezleri tamamen değiştirtsem 1000 lirayı geçicek
Kararsızım
Servis uzaksa, git-gel, sök-tak, astarı yüzünü geçer, yenisini tercih ederdim, siz bilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı