• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

KHK ile görevlerinden atılan ve hayatina çiftci olarak devam edenler

Katılım
30.10.2009
Mesajlar
1,501
Konum
Yozgat

Bir kac gun giremedim, konu uçmus,
bilen bilmeyen yorum yapmis,vurun abalıya olmuş, demekki insanımız çoktandir irfanıni yitirmis, konuyu kapatmak iyi olur galiba
Hangi mesajda kim vurun abalıya demiş mesala bir örnek verir misiniz? Burda sizin hoşnut olmadığınız konu veya mesajlar hangileri söyleyinde bizlerde bilelim kim demiş vurun abalıya diye? Bence gayet yerindeydi herkesin tepkisi? Size aksini düşündüren şey neydi bilmek isterim açıkcası bu konuya öncesinde yorum yazmış birisi olarak?
 
Katılım
04.07.2008
Mesajlar
516
Konum
Eskişehir
Konuyu açarken khk lılarin durumunu bir görelim istedim, fakat arkadaslar darbeydi,cemaatti,kpss sorusuydu... Bunlar cok tartisildi konusuldu zaten mesele onlar degildi,darbe yada memlekete kim zarar vermisse cezasini ceksin o ayri mevzu,
onlar olsa anlatilacak cook sey var,
Fakat khk ile işinden atilmis, hapis yatmis, berat etmis, mahkemece aklanmis binlerce insan var, iş bulamıyorlar, yurt dışına cikamiyorlar vs vs.
Örnek birader 10 ay hapis yatti vs, şimdi berat etti. Mahkeme hakkindaki tüm suclamari düşürdü. İş buldu kurs icin çine gitmesi gerekti, yurtdisi yasagi kalkmamis gidemedi.koyde tarla kiralamak istedi,kimse tarla vermedi, verecek olan tekrar hapise girer parami alamam diye vermedi,agır vasifa ehliyet alip soforluk yapmak istedi kurslarin cogu kursa almadi vs vs, bunun gibi binler var nolucak memleketin durumu?
 
Katılım
02.12.2012
Mesajlar
13,394
Konum
Bayburt
Fetö gümledi, PKK'nın suyu ısındı.. eli kulağında bitecek..

3-5 seneye ortalık sakinleşince DEVLET aklı azılı elebaşlarıyla, arada kaynayanları, masumları veya iftira atılmışları DAHA iyi ayırt edecek.. ve herşey daha normalleşecek.. olacağı bu..

Allah elebaşlarına EN acı ölümleri, suçsuz yere iftiraya-zarara uğramışlara da sabır versin.. amin.
 


Üst Alt