KOMATSU servis ağı hızlılığı

Evet arkadaslar Komatsunun GD-555 serisi 2011 model greyderini kullanıyorum . Cuma günü çalışırken bıcak fazla zorlandığı için dişliyi dagıttı. Ve garanti kapsamında oldugu için servisi çağırdım . Ve Adapazarından servisin gelmesi yarım saat aldı . Yarım saat içinde geldiler ve professional ekip makineyi neyi var neyi yok baktılar dişliyi adapazarında unutmuslar ve kargoyla bileciğe yollattırdılar özel olarak . Yaklaşık 2 saat süren tamir zarfı sürecinde hem dişliyi değiştirdiler hem makineyi tekrardan yağladılar hidrolik yağını degiştirdiler filtreleri temizlediler mazot pompa ayarını yaptılar . Ve ben bu kadar hızlı olcagını tahmin etmiyordum . Teşekkürler Temsa Global ;)

Ynt: KOMATSU servis ağı hızlılığı

Hasan95Turhan link=topic=57980.msg622497#msg622497 date=1345290955' Alıntı:
Keşke Her Servis Zamanında Çalışsa Ve Düzgün İş Yapsa Normal Bir Servise Makinayı Fln Zor Yağlatırsın Helal Olsun Temsa Global....;)
Gerçekten öyle normalde dişliyi adapazarında unuttukları için makineyi tıra bindirip komple bakımla gelicekti fakat bayram oldugu için birde iş çok biriktiği için daire istemedi yinede helal olsun Temsa Global tam anlamıyla bir Professionaller ;) ben yemekteyim onlar geldinde yedek anahtarları bulunduğu için işe başlamışlar bile ;)

Ynt: KOMATSU servis ağı hızlılığı

BenGeldim link=topic=57980.msg622499#msg622499 date=1345291197' Alıntı:
Gerçekten öyle normalde dişliyi adapazarında unuttukları için makineyi tıra bindirip komple bakımla gelicekti fakat bayram oldugu için birde iş çok biriktiği için daire istemedi yinede helal olsun Temsa Global tam anlamıyla bir Professionaller ;) ben yemekteyim onlar geldinde yedek anahtarları bulunduğu için işe başlamışlar bile ;)
Aynen Professionaller Anlaşılan Adamlar Olayı Çözmüşler.... ;) :D