(( KONYA TARIM FUARI VALTRA )) (2012)

24.11.2009
11,105
765
Ankara

di-B7M3.jpg

di-I0HN.jpg

di-Y8JM.jpg

di-HTRL.jpg

di-2VTK.jpg

di-9FFE.jpg

Ynt: (( KONYA TARIM FUARI VALTRA )) (2012)

Güzel paylaşım. Valtra ' da işte kendi çapında yenilik olarak birşeyler yapmış. Önden hidrolikli modelini getirmiş. Auto Shift yazmışlar. Onu anlamadım. Benim bildiğim bir tek bunlarda el debriyajı var....:D

vitese el debriyajı koymuşlar ama çok saçma bi yerde baş parmakla basıyım desen tam olmuyor adam göstermese vitesin altında düğme olduğu belli değil. zaten o düğmeye basana kadar doğru düzgün debriyaja basıp değiştirmek daha kolay gibi ayrıca hidrolik kumanda paneli geride kalmış hidroliği kullanarak sürekli bi iş yapacaksan gitti sağ kol 2 gün ağrır artık :D

anayurtlu link=topic=53779.msg563567#msg563567 date=1331759712' Alıntı:
vitese el debriyajı koymuşlar ama çok saçma bi yerde baş parmakla basıyım desen tam olmuyor adam göstermese vitesin altında düğme olduğu belli değil. zaten o düğmeye basana kadar doğru düzgün debriyaja basıp değiştirmek daha kolay gibi ayrıca hidrolik kumanda paneli geride kalmış hidroliği kullanarak sürekli bi iş yapacaksan gitti sağ kol 2 gün ağrır artık :D

Bunların ayak gazlarıda çok ergonomikti. Acaba bunda değiştirdiler mi? Kime sorsam. Ayak gazını yapan mühendise bir hatim indiriyor...:D

alipasalierkan link=topic=53779.msg563570#msg563570 date=1331759819' Alıntı:
Bunların ayak gazlarıda çok ergonomikti. Acaba bunda değiştirdiler mi? Kime sorsam. Ayak gazını yapan mühendise bir hatim indiriyor...:D

Ona hiç dikkat etmedim başımıza bi görevli geldi 2 dkda bisürü şikayet saydım o arada kaynadı galiba zuha-*-s zuha-*-s

kaç bg volkan bu traktör ..ön kollar kancalı ama arka hidrolik kolları dana gözlü ,o olmamış ve kabin çok dar genişletmeleri lazımdı bu yeni modellde ....teşekkürler

yorumlar için teşekkrler arkadaşlar

vale link=topic=53779.msg563585#msg563585 date=1331760395' Alıntı:
kaç bg volkan bu traktör ..ön kollar kancalı ama arka hidrolik kolları dana gözlü ,o olmamış ve kabin çok dar genişletmeleri lazımdı bu yeni modellde ....teşekkürler
aycan abi bu A95 101hp önündeki hidrolik sistemide merak edip baktım acaba hemamı yapmış die etiketinde meşhur zuidberg yazıyodu :)

mustafagursacli link=topic=53779.msg563915#msg563915 date=1331821666' Alıntı:
new hollandın en mükemmel özellipği hidrolik sistemişdir nasıl beğenmessin ....
kolla indirip kaldırıyon..Bence iği değil.Valtranın yerli modellerinde hidrolik sisteminde hassasiyet var ve hemde elektronik.ama new holland ' ın yerlileri mekanik,hassasiyet yok.