• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Kubota 9540

Meraba değerli çiftçi arkadaşlarım ankara yenikentteki marubeni makina kubota bayisine geçen gün 9540 ı sordum ve yakıtının 95-100 bg traktörler arasında enaz yakan traktör olduğunu iddaa etti enaz %30 yakıt tasarrufu olacağını söylüyor ve gerek balya makinası olsun gerek pullukta olsun emsallerinden yakıtı gerçekten şaşırtıcı derecede az,cekisinin ve performansınında emsallerinden kat kat fazla olacagini söyledi ve gerçekten boylemi kullanan kubotacı arkadaşlarımız memnunlarmı mı? 😀😀😀

Ynt: Kubota 9540

Traktör güzel bn deneme traktörü olarak kullandım ama her bayii ye git sana sıfır traktörü diğer her traktörden %30 az yakar cok çeker der amma velakin hepsi aynı yakar aynı çeker aşırı bir fark olmaz

Çok yalıyor diye kimse demedi şimdiye kadar. Cidden az yakıyormuş. Forumda aynı traktörü kullanan arkadaşlar var onlar daha iyi bilgi verecektir.

%29 veya %31 degildir.. standart %30 dur.. hic degismez.. kesin daha once bayisi oldugu ve kubotadan sonra olacagi markada oyledir:)

yakıt biraz az olabilir ama çekiş konusuna katılmıyor

kubota kullanıcıları yakıtından saglamlıgından memnun

fakat çekiş konusunda bence 95 beygir degilde 90 beygir bekle

Her bayi aynı şeyleri söyler işi abartır. En iyi bilgiyi fanatik olmayan kullanıcılardan alabilirsin. 2013 ten beri kubota kullanıyorum Benim köyüm yenikente 20 km uzakta işler başladığı zaman buyur gel M8540 ı istediğin gibi deneyebilirsin. Yakıt konusunda korkmana gerek yok idealdir.

Cevap: Ynt: Kubota 9540

Yakit az. Ama işine göre. Balya baglarsin farki gorursun. Potinger cekersinfarki gorursun. Yolda kullanirsin farki gorursun. Ama kurak yer surcem deyince habire eselenirsin :) kilo olarak biraz hafif. Ama servis 4 lastige su doldur sanzumsna kadar garanti kapsaminda diyor. Biz doldurduk. Kopek gibi asiliyo. Cekemedigi yerde yine patinaj :)

Cevap: Ynt: Kubota 9540

Yakit az. Ama işine göre. Balya baglarsin farki gorursun. Potinger cekersinfarki gorursun. Yolda kullanirsin farki gorursun. Ama kurak yer surcem deyince habire eselenirsin :) kilo olarak biraz hafif. Ama servis 4 lastige su doldur sanzumsna kadar garanti kapsaminda diyor. Biz doldurduk. Kopek gibi asiliyo. Cekemedigi yerde yine patinaj :)
O garantiyi veriyorlarsa helal olsun

Bir işi yapmak için belli bir minimum enerjiye ihtiyaç vardır. Benzer dönem ve teknoloji ile üretilmiş motorlarda tutturulan tüketim değerleri genelde birbirine yakındır. Kabaca 285 pullukta 2 litre yakıyorsa benzer tip teknoloji ile üretilmiş muadil güçteki traktörlerde aynı işi çok yakın tüketim değerleri ile yaparlar. Bu sebeple arada aman aman bir teknoloji farkı yoksa ( ki olduğunu sanmıyorum ) bu tanıtımın abartılı olduğunu düşünüyorum. %5-10 neyse ama %30 çok fark.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt