Kubota m108s

b6ed360c0bd3844e569f22426f7242f7.jpg

Hayırlı olsun ,takasa verilen sameyi kaca saydılar acaba
Dedigim gibi traktor bi akrabanin bende onlardan biliyorum alirken bayi ile aralarinda gecen konusmalari bilemem.Liste fiyati 149 bin olduguna gore same yi 69 bine saymis oluyorlar ama same cok daginikti o fiyati yapmasi mumkün degil.Liste fiyati ile bayilerin sattigi hic ayni olmuyor.Ama birde traktor fuarda alindi fuar indrimi yapmış olabilirler.

Akrabaniza hayirli olsun.bende cok begeniyorum kaliteli motor biraz hafif ama olsun kendini uzmez.yalniz sanki tork degerleri düşük gibi biraz.110 deutz bu modeli nadasta geciyor
Deutz nadasta gecse bile fayda değer masraf bakımından Deutz tan bence üstündür
Deutz hernekadar kaliteli bi traktör ve şanzıman dan oluşsada sonuçta toplama bi traktör, bitek motorunu kendi yapıyor diğer yerleri hep başka firmalara yaptırma montaj,

Kubota nın artıları olduğu kadar eksilerinede bakılsa bile parça şanzıman uyumu konusunda süper . Emsallerinden 10 beygir daha fazla güçlüsünü alcan sıkıntı yasamassın

Deutz nadasta gecse bile fayda değer masraf bakımından Deutz tan bence üstündür
Deutz hernekadar kaliteli bi traktör ve şanzıman dan oluşsada sonuçta toplama bi traktör, bitek motorunu kendi yapıyor diğer yerleri hep başka firmalara yaptırma montaj,

Kubota nın artıları olduğu kadar eksilerinede bakılsa bile parça şanzıman uyumu konusunda süper . Emsallerinden 10 beygir daha fazla güçlüsünü alcan sıkıntı yasamassın

Deutz toplama mi.ilk senden duyuyorum.Benden daha iyi bilen bilgi veren arkadas olacaktir.Ben zaten sadece youtubeden izledigim videolara bakarak ornek verdim.Ayrica ayni beygirde deutz mu kubota mi deseler deutz alirim.