Kubota me 9000 serisi keşan dan:) fotolar

Ynt: Kubato me 9000 serisi keşan dan:) fotolar

Güzel bir paylaşım. Bu traktör acaba daha yeni mi Keşan ' a gelmiş. Vidyolarda da izledim. Traktöre biniyorsun. Karışan kimse yok. Traktörün hidrolik bilyeleri, çeki çivisi gibi ıvır zıvır şeyleride üzerinde duruyor. Çalınmaya çok müsait gibi gözüküyor. Sanırım anahtarıda üzerinde bırakmışlar. Alsan gitsen kimsenin haberi olmaz...:D

yok ya öyle değil Keşan Emniyet Müdürlüğünün karşısında meydanda duruyor.askale oraya tanıtım standı açmış.mitsubishi pick-uplar arabalar falanda getirmiş.ayrıca bir tanede kubato getirmişler.evet ilk başta kimse ilgilenmedi.fakat ben orada gezinen bi bayana kimse ilgilenmiyor mu diye sitem edince çağırdı görevliyi:D

hacıı kubotaa çok sağlam , fotolarda şahane Bi tane almak gerekirr .... Yakıtları felan nasılsa Acepa, kullanan war mı Aydınlatsalar biraz bizii

Resim için tşkler, paylaşım dehşet :)

Ben teşekkür ederim oradki yetkilinin dediğine göre emsalleri arasında en az yakandak % 20 daha az yakıyormuş.tabi bn buna kendim binip kullanmadan ölçmeden inanmamÇ:D

az önce bizim buraya geldiler daha yenı gonderdım.. bi tur attım gayet başarılı.. keşandan gelmısler.. doganın tanıttıgı traktor u surdum.. gayet keyıflı fakat cok dar... neden bu kadar dar dedım kabın bu deneme amaclı oldgu ıcın kullandırıyoruz dedı bılır kısı gıbı gosterıp çiftçileri istek yapıyoruz fabrıkaya dıyorlar... değiştirilmesini istedgnz yerlerı fln sordular.. isim aldılar.. bı gun gelecekler denemeye gıdıcez bakalım... cokaşırı tur u var en buyuk artısı bnce bu ve konik dişli :D td 95 d ile sokcaz bakalım tarlaya nasıl gdecekler...

şimdilik 3 5 fotograf var elimde.. uygun oldgm zaman buraya atarım yenı konu acmam :D sonucta aynı traktor şasi numaralrı bıle aynıdır belkı keşanlı..:D lastikler cok ucuz geldı yanlz bnm gozume:S

johndeere17 link=topic=31120.msg265503#msg265503 date=1270130769' Alıntı:
az önce bizim buraya geldiler daha yenı gonderdım.. bi tur attım gayet başarılı.. keşandan gelmısler.. doganın tanıttıgı traktor u surdum.. gayet keyıflı fakat cok dar... neden bu kadar dar dedım kabın bu deneme amaclı oldgu ıcın kullandırıyoruz dedı bılır kısı gıbı gosterıp çiftçileri istek yapıyoruz fabrıkaya dıyorlar... değiştirilmesini istedgnz yerlerı fln sordular.. isim aldılar.. bı gun gelecekler denemeye gıdıcez bakalım... cokaşırı tur u var en buyuk artısı bnce bu ve konik dişli :D td 95 d ile sokcaz bakalım tarlaya nasıl gdecekler...

kubotayı begenmenize sevindim çünkü ben aylardır bu sitede anlatıyordum bazı kişiler alay ediyor gibiydiler takmıyorlardı bu traktörü ama görüyorum ki inceleyen herkesin begenisini kazanıyor.. yani fiyat ve performans olarak degerlendirmek lazım.. yolda 6 vitesin tadı süperdi bence çok devirliydi.. ha bide lastikler değişik olabiliyor deseni.. benim kullandıgımın ki farklıydı cok guzeldi acayip yakışıyordu traktöre..

ben de kubotoyu ılk geldıgınde farkettım bızım burada gul bahcelerı var en ufagını getırdıler gul aralarında calısması ıcın ama gayet basarılıydı