lamborghini mi erkunt mu???

Ynt: lamborghini mi erkunt mu???

hayret bizim köydede yanlızca bir adet erkunt vardı oda iki ay önce sattı gitti same 75 lik aldı yani lombardini ile aynı biliyorsunuz bi kupa rengi değişik bu seri bi başka hakikaten güç sanki sınırsız bizleri hayrete düşürüyor çok kullanışlı ve az yakıtlı

same demedim ben lambo var bi tane bizim köyde 75lik 70lik erkunt tepesine çıkıyor tarlada çorum ömerbey köyü gelip birine sorabilirseniz çorumlular var tanıdıkları vardır bizim köyde sorsunlar ve adam ta 85 mlyra aldı galericiler en fazla 35 vermişler satamadı kullanıo ama memnun motorundan guzel motor kullanışlı herkezin motoru kendine iyi ben kendi düşüncemi söyledim

umut. link=topic=38107.msg324777#msg324777 date=1295103869' Alıntı:
slm beyler sizce lamborghini 70 mi yoksa erkunt 70 mi. siz olsanız hangisini alırdınız
bence etrafına bak senden baska lamborghini kullanan varsa onu al yoksa erkuntu al ben olsam etrafımda bir iki kişi kullanan olsaydı lamborghini yi alırdım

Bende erkunt 70 lüks derim.

toz saman makinesiyle saman yaparkan ton başına 5,25 litre yakıyor.
bizim burda bide grant prix 75 lambo var aynı makinede sahibi ton başına 7 litreden aşşa yakmıyor diyo.ama adam memnun traktörden.

bencede erkunt kardeşim 70e lüksler hoşuma gidiyo.civarda iki tane same var biri balya bağlarken motoru yanmış inanmadım servisi görmüştüm sordum kullanıcı hatası dedi.bir tanesi ön d.fransiyeli mi ne dağıtmış.same deutz lamborghini de sevdiğim tek nokta deutz motoru olması başka hiç birşeyi hoşuma gitmiyo.