• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Landini 5h-115 Pancar Yeri Hazırlığı...(2017)

IMG_0782.JPGIMG_0768.JPG https://youtu.be/ieWRi-eFqTc
Selam Aleyküm TrakKulüp Ahalisi TrakKulüp Buluşması Sonrası İlk Paylaşımımı Yapıyorum.Landini Bana Ait Değil Bir Arkaşımın Daha Öncede Bu Traktörün Videolarını Başka Bir Pullukla Nadas Yaparken Paylaşmıştım.Şimdide Pancar Yeri Hazırlarken Çekmişler Benden Paylaşmam İçin Rica Ettiler...

Kafam karıştı :S Koç Mustaf MC dedi, Faik 115 varmı ötesi dedi, sen Landini dedin, Fatih JD dedi, Gökhan sen işini bilirsin dedi, H.Hüseyin Koç Kubota dedi, Yusuf Emmi Claas dedi, Ercan Erkunt dedi, Sezgin Karagöz bu benim 3. Fend dedi :D
Babama dedim; bizim moturların nesi var dedi :D
Abi sende simental deseydin konun dışında kalsaydın

Kafam karıştı :S Koç Mustaf MC dedi, Faik 115 varmı ötesi dedi, sen Landini dedin, Fatih JD dedi, Gökhan sen işini bilirsin dedi, H.Hüseyin Koç Kubota dedi, Yusuf Emmi Claas dedi, Ercan Erkunt dedi, Sezgin Karagöz bu benim 3. Fend dedi :D
Abi sana R büyük gelir en iyisi sana kubo
Abi sende simental deseydin konun dışında kalsaydın
Şabanın filminde anası bağırıyo ya öküz alırız o paraya öküzzz 😂😂😂 onun hesap mı hocam

Herşey güzel de alttan ak toprak cikariyo umarım tüm tarlayi öyle surmememistir
Hepsini böyle sürmüşler NailPancar Ekilecek Diye...
Sen Böyle Diyince benimde kafam karıştı abi
Sana traktör leri sırasıyla gönderelim abi test et hangisi iyiyse karar var abi

En iyi öneriydi, hatta yılın önerisine aday bir öneri :D cansınız Laa..
Saolasın abi sende öylesin
Maşallahı var landininin :)

Helezon yaylı pullukla ünlü mü alpler mi sizce?
Saolun Bende düz bilek Alpler var ben olsam kesinlikle Helezon yaylı ünlü alırdım...
Çekişi güzelde pancar ekilecek yeri sonbaharda sürmek lazım ahmet bu video ne zaman cekilmis
Saolasın Emre Kardan dolayı sürememişler Yen'i sürmüşler 1 hafta lık falan banada dün attılar...

Üst Alt