Laverda Yeni Model M300, 7 İlde Tanıtıldı...

Yeni model yedi ilde tanıtıldı
17 Nisan 2015 Cuma - 17:00
Kategori: Haber

Yeni model yedi ilde tanıtıldı

Agco, biçerdöver alanındaki markası Laverda ' nın yenilenen modeli M300 ' ü hemde markadaki son gelişmeleri biçerdöver kullanıcılarına anlatmak için 'Laverda Tanıtım Günleri' düzenledi. Kullanıcılar ile bir araya gelinen etkinlik için biçerdöverin yoğun şekilde kullanıldığı yedi merkez seçildi

Laverda 1976 yılından beri Türkiye ' de farklı distribütörler tarafından satışı yapılıyor. Sık şekilde yaşanan distribütör değişiklikleri nedeniyle insanların kafalarında oluşan soru işaretlerini Agco olarak sildiklerini belirten Agco Ülke Satış Müdürü - Hasat Makinaları Burak Çapal, Agco ' nun markayı satın aldıktan sonra üretim tesislerine yönelik ciddi yatırımlar yaptığını ve markayı daha güçlü hale getirmeye çalıştığını söyledi. Tüm bu gelişmeleri Türkiye ' deki biçerdöver kullanıcıları ile paylaşmak ve yeni Laverda M300 modelini modelini tanıtmak amacıyla 7 farklı noktada tanıtım günleri düzenlediklerini ifade eden Çapal, biçerdöverin yoğun şekilde kullanıldığı merkezlerin hedef olarak belirlendiği etkinlikte kullanıcılar ile bir araya geldiklerini söyledi. Yozgat – Yerköy, Adana-Ceyhan, Kırşehir, Konya, Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin ' de gerçekleşen etkinliklerde çiftçilere hem Agco ' nun yeni yapılanması hem de yeni Laverda biçerdöverleri hakkında bilgiler verdiklerini ifade eden Çapal, 'Düzenlenen toplantılarda özellikle Agco, markaları ve Laverda ' nın yeni M300 serisi modeli üzerinde durduk. Bunun yanında Massey Ferguson büyük prizmatik balya makineleri ve Fella çayır biçme ve ot toplama makineleri hakkında da bilgiler verdik' dedi. Toplantı katılımın oldukça memnun edici olduğunu dile getiren Çapal, 'Katılımcı sayısından ziyade hedef kitlenin katılması bizim için önemliydi. Bu anlamda verimli bir etkinlik yaptığımızı düşünüyorum. Çünkü katılanların tamamı biçerdöver kullanıcısı ya da almayı planlayan çiftçilerdi' şeklinde konuştu.

Değişimin ilk temsilcisi M300

Tüm bu yatırımların neticelerinin somut olarak görülmeye başlandığını ifade eden Çapal, bunun ilk örneğinin Laverda M300 serisi olduğunu kaydetti. Yapılan değişiklikler neticesinde makinenin eskiye nazaran çok daha modern ve teknolojik bir hal aldığını belirten Çapal, 'Agco, Laverda fabrikasını satın aldıktan sonra boyahane, sosyal tesisler, Ar-Ge ve test merkezine yönelik ciddi yatırımlar yaptı. Hazırlanan bir program sayesinde Agco ' nun Çin, Brezilya, Avrupa ve ABD ' deki fabrikaların Ar-Ge departmanları birbirine bağlandı. Bunun neticesinde 2015 yılında yapılan bu yatırımlar ilk kez ürünler üzerinde görülebildi. Bunun ilk örneği olması nedeniyle de bu etkinlikte yeni M300 model biçerdöverlerimizi sergilemeyi uygun bulduk' şeklinde konuştu.

Ynt: Laverda Yeni Model M300, 7 İlde Tanıtıldı...

Paylasim icin tesekkurler. Ben de gecenlerde M300 modelini cok detayli inceledim. kullanicilar makinelerden cok memnun ancak garanti prosedurleri, servislere ulasilabilirlik ve satici firma karataş tan genel olarak memnuniyetsizlik soz konusu.

dustero link=topic=83785.msg1001210#msg1001210 date=1431543178' Alıntı:
M310 mcs ile kafa burun gidiyordum bakalım bu yeni seri nasıl olacak CropMasteR
kabin makyaji dışında pek degisiklik yok gibi. Cok şık olmus kabin ve ic tasarim. Fendti biraz geriden takip etse de gelmesi iyi oldu. 310mcs 6 sarsak degil mi ya :D helal cx e ;)

CropMasteR link=topic=83785.msg1001531#msg1001531 date=1431667731' Alıntı:
kabin makyaji dışında pek degisiklik yok gibi. Cok şık olmus kabin ve ic tasarim. Fendti biraz geriden takip etse de gelmesi iyi oldu. 310mcs 6 sarsak degil mi ya :D helal cx e ;)

6 sarsak çift batör 5.40 tabla ;) challenge tan 1 sene sonra sahipleride 2nci el 740 aldı :) CropMasteR