Massey 285 S 93 Modelden Sonra Traktör Tavsiyesi Lazım?

Selam değerli arkadaşlar. İlk Sahibi olduğumuz 1993 model Massey Ferguson 38000 saatteki motorumuzu satıp max 90 bine kadar alabileceğimiz traktör tavsiyelerinizi bekliyorum. Benim kafamda Case Jx90 lık veya Jx110 luk var fakat traktörü aldıktan sonra uzun süre bindiğimiz için aldıktan sonra düzgün birşey alalım diyorum birde konfor olarak da iyi olmasını istiyorum. Akrabamızın Mccormick Cx85 traktörü var ve tork olayı müthiş bişi insanı hiç yormuyor kabin konforuda gayet iyi. Case de bu rahatlığı bulabilirmiyim sizce? Aslında bir galeride 105 bin liraya 2011 model 2200 saatte Claas Axos 340 var ilk elden onu alıp çifçiliğin tadını çıkarmak istiyorum fakat Case de alırsam hem modelli olur hemde saati düşük olur daha 500 saatteki Jx110 luklar 90 binlere alınabiliyor.

Bu konuda tavsiyenizi bekliyorum. Birde traktörümü kaça satabilirim sizce? Hangi fiyattan internete koysam bilmiyorum piyasası nedir bilen varmı?

Mürat bey yaşınızı bilemediğim için böyle hitabediyorum.perkins motorlü bir traktör kullanınca yine perkins motoru olan bir traktör alınmalı bence.ama yinede aklıma gelenler deutz agrofarm 410, TL90A, 8540 kubota.CASE JXU95 olur.lindini 90 lık.