Massey Ferguson 5445

Massey ferguson 5445 i iyi traktörcü tanıdıklarım çok övüyorlar.Çok teknolojik ve güçlü olduğunu söylüyorlar.Kullanan arkadaşlar yakıtı, gücü , fiyatı v.s hakkında bilgi vere bilirler mi?
 

Ynt: Massey Ferguson 5445

Ben katılıyorum çok güzel traktördür.106 hp, Turbo İntercooler Dyna-4 şanzumana sahiptir. Her şey düğmeli. 5 ton kaldırma kapasitesi vardır. İleri geri Shutle sistemi mevcut. Common rail sistemi mevcut. Her yönüyle tavsiyemdir.
 Ynt: Massey Ferguson 5445

güzel makina.çok kuvvetli ve torku yüksek.yaşayacağınız tek sıkıntı kötü mazot koymanız.başka sıkıntı çıkmaz.yakıtı az.
 

Ynt: Massey Ferguson 5445

bunların yakıtı nasıl bende düşünüyorum o gün konyaya tel açtım sahibi fazla yakıtan bahsedince bıraz çekındim belki ben yanliş aldım
 

Ynt: Massey Ferguson 5445

2011 mayıs ayında 110.000 tl ye aldık.her yönüyle süper bir traktör.kabin konforu mükemmel,alırsanız amortisörlü kabinlisini alın.yazın kurakta sürümde [trakya toprağı]2.4 lt. mazot yaktı.cekiş gücü ve tork olarak emsalleri[case,kubota,nh]yanına bile yaklaşamaz.şiddetle tavsiye ederim.yalnız kur nedeniyle fiyat biraz artı.
 


Ynt: Massey Ferguson 5445

çok güzel traktör gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. çok yakan kişi neye göre çok yakıyo diyor anlamadım mf 135 ile kıyasladı heralde. tümocan 82 80 kadar yakar daha fazla daha kaliteli daha rahat iş yapar. arkasındaki ekipman ona göre olduktan sonra çok falan yakmaz eminol. her türlü yarışada gelir ayrıca torku yüksek bayılma yapmaz hele hararet hiç yapmaz. imkanların el veriyorsa kesinlikle tercih edebilirsin
 Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt