• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Massey ferguson 8737 için yapılmış Çizel

Paylaşım için teşekkürler. Bunu bir parçası kırılsa değiştirmek için vinç gerekir. :)

Tarladan bunun açtığı yarıkta kayboluruz :D Bu nasıl bir çizeldir böyle :D İnim inim inletir motoru topragı parça pincik eder höh .

Bir garip geldi bana . Sanki tam randimanli calismicak gibi duruyor.

V tip olsa daha verimli birsey olabilirdi sanki

Bana bi işe yaramaz gibi geliyo dippatlatan olarak araları çok dar , cizel olarakta gereksiz uzun bacak olmuş tıkanır bence :D

Bana bi işe yaramaz gibi geliyo dippatlatan olarak araları çok dar , cizel olarakta gereksiz uzun bacak olmuş tıkanır bence :D
Aynen katılıyorum 13 lü yerine 11 li olsa araları geniş olsa veya 11 V tipi olsa daha iyi bir iş çıkartabilirdi bakalım İnşallah yanılmış oluruz yoksa onca masraf ve emek heba olacak..

Bunu yapan yer neresi çok merak ettim, belki yanılıyorum ama bana amatör geldi,(belkide işlerinde çok iyiler) ama hiç birşey bilmiyorsan git ünlü,alpler gibi firmalarla görüş lazer kaynaklı, sıfır hata bilgisayar destekli cnc makinaları ile özel üretim yaptır, yani şu son sistem traktör al arkasına kara saban mantığını bi rtürlü atlatamadık ne yazıkki

Üst Alt