Mc Cormıck 2019

Turkiyeden cekildi girmesi zor

Çekilme yok, Anadolu Landini de hocam. Fakat Tr piyasası döviz kuru malum, ithal traktör işleri satış problemleri yaşatmaya başladı.Onun için firmalar ne yapacağını şaşırdı, kimse önünü göremiyor. Landininin belli modelleri Tr de üretiliyor mccormick'in bazı modelleri için de Tr de üretim planları olduğunu söylemişti bir yetkili.
mccc.PNG
 
Şekerpınardaki fabrikada sadece globe serisi toplanıyor parcalar yine ithal. Fabrika 1 defa kapandı kapanmadan önce 8000 serisi landiniler toplanıyordu.
Mccormickin cekilme sebebi distiribitörü Enka Grubun Beceriksizliği.
Ne sattıkları traktörleriin arkasında durdular ne parça sorununu Hallettiler. Servis desen yok zaten Ama mccormickler Cok kral traktörler.
çekilmemiş olsa türkiye pazarını sallayacak bi traktördü. Landini kullanıcısı olarak mc harika kullanıpta sikayet edeni duymadım. Yeni traktörleri harika. Ve fiyatlari Landiniye göre daha uygun
 

Benzer Konular


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt