Mf 5440 Mf 5445 Jd 5105M Deutz 5110C Sizce Hangisi

Beyler Bu 4 Motorda birbirinin segmenti sizce çekiş yakıt konfor şanzıman hidrolik gibi sistemlerden hangisi hangi yönden üstün hangisi üstün değil bi karşılaştırma yapalım Değerli Trakklup Üyeleri.

MF 5400 serisi diğer modellere göre hem donanım hem de güç açısından daha üstün hem sallı hem de ağır motor. Teknik özelliklerde de tam otomatik şanzıman olması rakiplerinden daha üstün kılıyor. Tabi fiyatları da diğerlerine göre yüksek. 5445 ve 5455 commonrail sistemli, 5440 dahil diğer bütün modeller mekanik enjeksiyonlu. Fakat yakıt konusunda yapılan işe göre yakıt miktarı değişir. Ağır motor hafif işlerde ve boşta çok yakacaktır. Sonu 5 ile biten modeller düz kaportalara göre daha güzel tabi herkesin zevki farklı. Sonuç itibariyle bu 4 modelden en üstünü 5445 gibi görünüyor. 5445 in sıfırını belki bulamazsınız ama temiz ikinci el tercih edilebilir...

• Beğen
Tepkiler: barış pala
Motor sağlamlığı,ömrü,şanzımanı,tek fabrikadan ciktigindan dolayı deutz.mf alinirsa oda tercih meselesi sadece yari otomatik sanzimani icin alinir ama 16 vites nerde 40 vites nerde.kabin içi deutzun daha renkli ve iç açıcı kabinde mf nin artisi suspansiyon olmasi.En onemli detaylardan biride yakit sdf bilinirki yakitta cimri mf bi tık daha fazla yakar.Karar sizin.jd yi hic katmadim M degilde R serisi olsa seceneklerin en basina gecerdi

Motor sağlamlığı,ömrü,şanzımanı,tek fabrikadan ciktigindan dolayı deutz.mf alinirsa oda tercih meselesi sadece yari otomatik sanzimani icin alinir ama 16 vites nerde 40 vites nerde.kabin içi deutzun daha renkli ve iç açıcı kabinde mf nin artisi suspansiyon olmasi.En onemli detaylardan biride yakit sdf bilinirki yakitta cimri mf bi tık daha fazla yakar.Karar sizin.jd yi hic katmadim M degilde R serisi olsa seceneklerin en basina gecerdi

6105R 300 bin tlcik [emoji23]

jd 5105 bende var kullanmadan yorum yapmıyorum yakıtı bence fazla ve bance pahalı kullanıs ve konfor bakımından ıyı ama alman mallarıyla kıyaslanamaz sevıs olayı bartılı pahalı ama sıkıntı yok zamanını soyle gelıyorlar bırde cekıs olarak 105 hp motorun cekısı yok 85 model olarak dusuk saat olarak fazla omdan daha canlı cekıyor gıbıbence mf

Bu traktörlerden çevremde kullanan var ben hiç kullanmadim ama ben alacak olsam deutz c serisini tercih ederim hatta ben g serisine bile raziyim. Yakittada deutz un sesinden bile belli oluyo az yaktiği duman bile çikmiyo sanki lpg li. John deere ilk etapta aliyo millet sonra ariza verdiğinde burnundan geliyo ama derseniz surekli sifirla degistiririm servis giderleri cok bu seferde. John deeresi olupta servisle kavga etmeyen cok azdir

Bu traktörlerden çevremde kullanan var ben hiç kullanmadim ama ben alacak olsam deutz c serisini tercih ederim hatta ben g serisine bile raziyim. Yakittada deutz un sesinden bile belli oluyo az yaktiği duman bile çikmiyo sanki lpg li. John deere ilk etapta aliyo millet sonra ariza verdiğinde burnundan geliyo ama derseniz surekli sifirla degistiririm servis giderleri cok bu seferde. John deeresi olupta servisle kavga etmeyen cok azdir

Bizim burda deutz servisi benim arkadaş Ara sıra fikir almak icin de uğruyorum hep dertli ama neden? Hiç arızaya gelen yok diye[emoji4] her gidişimde 240 ilk fergison tamir ediyor Bunlar olmasa para kazanamıyorum diyo [emoji4] Deutz bizim buralarda baya çoğaldı ama daha çok 45-75 bg arası çok var zira araziler küçük Ancak 410 farm kullananlar da var hiç şikayet duymadım Şahsen ben dahi 5110 C deutz düşünüyorum Kullanan herkesten sorduğumda en çok memnun oldukları yakıt çok az diyorlar Bi de diğer modellere göre ayni beygirde bu daha güçlü diyorlar

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci50