• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

monosem ekim nakinasi

traktor u bakima getirdim bi kac malzeme gerekli bakalim monosem ekim makinasi ni dusunuyorum ama fiyat yuksek 9000 euro sakalak alicam turkiye den 18000 lira civarinda kismet

Kurt yada bulgaristanda alp bu konuda hem özgün hemde çok başarılı hesaplı da olur senin için diye düşünüyorum istediğin boyda büyüklükte de yaptırabilirsin tavsiye ederim

baktim burda 4 lu gubreli 25000 lira civarinda daha pahali oluyor 6 li alicam ama ana yolda goturmesi problem oluyor bakalim kismet

genel olarak edirne den alip goturuyorum burda da var 6 li cekili tip hatta yukarda fotolarda var rus mali elvorti kdv haric fiyat i 25 bin lira civarinda bunlar zincirli bence saftli modeller daha iyi ekim yapiyor bakalim hafta ya edirne ye gelicem aysan ilac makinesi tel tirmik alicam

olur 35 vaya 40 li aysan gerekli kombi kurum dediginiz tirmik gibi bisey mi acaba

Aysan ve Kombi kürüm için buraya gelmen lazım kombi kürüm tırmık benzeri aysan ayağının küçüklerinden takılı tel tırmık içinde yardımcı olurum kısmetse

Aysan ve Kombi kürüm için buraya gelmen lazım kombi kürüm tırmık benzeri aysan ayağının küçüklerinden takılı tel tırmık içinde yardımcı olurum kısmetse
kismetse onumuzdeki hafta gelmeyi dusunuyorum ona gore sizin icinde bi sikinti olmazsa bi bakariz simdiden cok tesekkurler

Kombi kürüm yerine bu tırmık düzeni daha iyi olmaz mı biz bundan aldık daha kullanmadık ama kullanılan tarlaları gördüm köyümüzde kullanıldı arkadaki halkalar çok işe yarıyor
surgulu tirmik topragi cok iyi basiyor halkalarda buyuk kalan topragi kucultuyor iyi alet bizim suloglu tarafinda cok kullaniliyor

Üst Alt