Multi power lı massey kullanan varmı

Köyden birinin İngiliz 168'i vardı. Power aktifti, 3 vitesli idi. Pek çözemediğim bir sistem. Dağdan iniyordum kes yüklü römorkla, 15 devire kadar direndi 15 ten sonra boşa almışçasına inmeye başlayınca kol aklıma geldi, yukarı itince normale döndü toparlandı motor. 30.000 e satıldı...

Dyna şanzımanın atası gibi birşey hidrolik olarak buçuğu bi üst bi alt kademeye boşluksuz yük altında geçiriyor bugünki düğmeli hi lo bununla aynı şey nerdeyse, powershift yük altında vites değiştirme

Kaç vites powershift buçuk hariç birde multi power çalışıyor mu gördüklerimin hepsininki iptal edilmiş

3 vites. Power orijinal gayet güzel çalışıyor 1974 model ingiliz. Powerde iken yokuş aşağı basmıyor motor ayrıca poweri hızlı buçuk olarak düşünebiliriz. Powerde iken diyelim ki yokuş çıkıyorsun debriyaj a bassan bile geri kaçmaz power bırakmaz.power aşağıda olunca vites boşta gibi kaçar yokuş aşağı.1 power ile herg ediyorsun diyelim baktin çekmiyor dusur poweri motor yavaşlar durmak zorunda kalmazsın. Şimdiki powershift bildiğin. Ben ona dyna şanzumanın atası diyorum. Motor amcamların çok kullandım ve hala kullanıyorum masraf yakıt sıfır gerçekten gariban motoru