• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

New Hollad TD110D Bluemaster mi? Case Ih JX110 Maxpro mu?

Arkadaslar ikisi arasinda kararsin kaliyorum. Bilginiz varsa yada sahibiyseniz motor ve şanzuman hakkinda yorumlarinizi rica edebilirmiyim sizden? Şimdiden tesekkurler.

İkiside aynı,sadece gorunuş farkı var.bu yuzden alırken bolgenizdeki servis ağına dikkat etmeniz daha dikkatli olur.şöyle bi durumda var,bazı servis ağları merkezi depo statusunde hizmet veriyor.eğer oyle bi servis yapısı varsa ona yonelebilirsinz

İki traktör arasında kalite olarak hiçbir fark yok fakat New Holland biraz daha ucuz ve satışları fazla. New Holland TD110D biraz önde.

Liste fiyatı olarak ne kadar söylediler, ne kadar indiler?

Bu arada Case için fiyat aldınız mı?

Edirne nin neresindensin bilmiyorum ancak bulunduğun yerde hangisinin servisi daha iyi ise onu tercih etmelisin?

Caseden fiyat almadik daha. Liste fiyati 126 binden indi. Ayrica elinde 2015 model kalan 2 tane 110luk var. Eger satilmazsa mart nisan ayina yakin kampanya yapiyorlar. Onu bekliyoruz. Servis olarak new holland in 3 uncu servisi acilacak edirneye. Casenin servisi yok. Bende new holland tercih ettimde casenin tek farki surungen vites olmasi. Banada o vites gerekli degil. Bugday aycicegi ekiyorum zaten kuru tarimda gereksiz o vites.

New hollandla anlasma asamasindayiz son fiyati 115 bine indi. Dahada bekliyoruz.
Güzel fiyatvermişler. Biz iki yılda bir traktör yenilediğimiz için bölgede reklam amaçlı geliş fiyatına yakın alıyoruz 110 bin bayiye gelişi dediler ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Güzel fiyatvermişler. Biz iki yılda bir traktör yenilediğimiz için bölgede reklam amaçlı geliş fiyatına yakın alıyoruz 110 bin bayiye gelişi dediler ne kadar doğrudur bilmiyorum.
Elimizde 80-66 98 model iceco motorlu 4800 saatte 4x4 traktor var. Fiyat olarak cok dusuk yani 50bin saydilar o yuzden beklemedeyiz bizde. Bizim traktorun ustune 50bin isteseler hemen alicaz.

Elimizde 80-66 98 model iceco motorlu 4800 saatte 4x4 traktor var. Fiyat olarak cok dusuk yani 50bin saydilar o yuzden beklemedeyiz bizde. Bizim traktorun ustune 50bin isteseler hemen alicaz.
3000 saat üzeri traktör artık kimse almadığı için fiyatlar genel olarak düştü. eskiye masraf etmektense yeniye kredi öderim diyerek herkes sıfır alma taraftarı. normalde 50 bile saymazlar yenileme olmasa.

3000 saat üzeri traktör artık kimse almadığı için fiyatlar genel olarak düştü. eskiye masraf etmektense yeniye kredi öderim diyerek herkes sıfır alma taraftarı. normalde 50 bile saymazlar yenileme olmasa.
Sahibindende tentelisi 55bin. Benimki orjinal kabinli. Edirnede agir islerden ziyade gubre ilac tohum ekimi gibi hafif islerde cok tercih ediliyor.

Dediginiz traktorlerin ikisinide kullaniyoruz ikiside ayni casede sadece usttu kucuk bi cam tavan var onun haricinde herseyi ayni bu ikisi arasinda kaldiysaniz servis agina dikkat edin

Sahibindende tentelisi 55bin. Benimki orjinal kabinli. Edirnede agir islerden ziyade gubre ilac tohum ekimi gibi hafif islerde cok tercih ediliyor.
Saati biraz fazla olduğu için o fiyatı vermişlerdir. Zaten 2000 model altındaki traktörler için kabin fiyatta fark ettirmiyo. İnşallah uygun bişey yaparlar yenilersiniz. Üste 50binden fazla isterler bence.

Yorum yapan arkadaslara cok tesekkur ederim son bir sorum daha var. New holland td110d modelinde common rail yakit enjeksiyonu olmadigini biliyorum. Acaba sonradan eklenebilirmi?

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt