NEW HOLLAND DAN BEKLENMEYECEK HAREKET

ŞOK ŞOK ŞOK !! NEW HOLLAND DAN BEKLENMEYECEK HAREKET AGİR İSLERDE CEKİS PROBLEMİ YASAYANLAR İCİN YENİ SİSTEM :D :D

Resimler ve ekler

• WhatsApp Image 2016-10-13 at 21.30.58.jpeg
    WhatsApp Image 2016-10-13 at 21.30.58.jpeg
    33.7 KB · Görüntüleme: 582
O hayvanı oraya bağlayan hayvan hayvan diyorum hayvanlara hakaret olcak bu resmi daha önce facebook ta defalarca görmüştüm şimdi bu resim ne anlama geliyor marka kotulemekmi yoksa başka biseymi 😡😡
bence o adam eşeği traktöre biryere kaçmasın diye bağladı o arada eşek yok almaya çalıştı ip gerildi..
o arada manzara oluştu.
ve resim çekti..
ve olay buralara geldi..
be dersiniz..

Nekadar seviyoruz bu sıcak ortamı bukadar germeyi ?
Resimde oluşan bir mizah var. Amaç farklı olsaydı fotoğraf değilde video atılırdı.
Büyük ihtimal eşşek ile tarlaya yemek getirilmiş adam da tampona bağlamış oturup yemek yerken bu kareyi yakalamışlar. Bence başarılı bir fotoğraf olmuş.Marka kötülemeye gelince newholland eşşek kadar çekmiyo diyince sorun yok, ama eşşekle fotoğraf çekilince marka kötüleme :D :D

Resimde oluşan bir mizah var. Amaç farklı olsaydı fotoğraf değilde video atılırdı.
Büyük ihtimal eşşek ile tarlaya yemek getirilmiş adam da tampona bağlamış oturup yemek yerken bu kareyi yakalamışlar. Bence başarılı bir fotoğraf olmuş.Marka kötülemeye gelince newholland eşşek kadar çekmiyo diyince sorun yok, ama eşşekle fotoğraf çekilince marka kötüleme :D :D
Fotograf fa bişe dedimiz yok başlıktaki yoruma baksana

aynen abi sadece mizah amaclı cekilmiş bir fotografı bende mizah amaçlı paylasıyorum :)

Bu aralar niye herkes bu kadar gergin ? anlam veremiyorum. Velevki eşeği bile istiye oraya bağladılar mizah amaçlı fotoğraf almak istediler ne varki bunda ? eşeği traktöre bağlayığ sürüklemiyorlar, eziyet etmiyorlar. Ülkemizinde içinde bulunduğu bu zor günler böyle mizahi paylaşımlar ve yaklaşımlara ihtiyacımız var. Bırakın da gülüp geçelim, gerilmeyelim, birbirimizi kırmayalım.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32