New holland tt4.65 Aldık

04.01.2015
908
159
izmir

Hayırlısıyla tt4.65 traktör aldık.
Bir mf'cü olarak nh gerçekten süpermiş. ��

Resimler ve ekler

• 20170727_142657.jpg
    20170727_142657.jpg
    4.7 MB · Görüntüleme: 316
  • 20170727_145255.jpg
    20170727_145255.jpg
    4.1 MB · Görüntüleme: 318
  • 20170728_182844.jpg
    20170728_182844.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 253
  • 20170728_182847.jpg
    20170728_182847.jpg
    3.5 MB · Görüntüleme: 237
  • 20170728_224701.jpg
    20170728_224701.jpg
    8 MB · Görüntüleme: 291
Biz traktörü 2-3 ay önce alıyorduk konyada ki fuara gidip resim çeken arkadaşlar hostes koltuğu var ahan da bu da fotoğrafı diyince bizde o gün caydık bekledik bekledik ama daha fazla v-bekleyemedik yine aldık. Nasipte koltuksuz varmış :)
Hayirlisi olsun 75 ide cikmis hosteste vardi onda bayabi ozellikte eklenmis tdd ile ayni para neredeyse

• Beğen
Tepkiler: ekiz
HAyırlı Uğurlu Olsun Allah Utandırmasın :) bizdede var TT4 :) canavar canavar

Kardeş sana bir sorum var, Arka kolları indirip kaldırmak için koltugun hemen alt yanında iki tane kol var ya onun dıştaki (en sağ) kol ile indirip kaldırıyorum lift oto. basınca kalkıp yine basınca yine ayarladığım pozisyona geliyor, Ama o kolun yanındaki iç tarafta kalan(sol) kol ne işe yarıyor ? şuan o kolların ikiside sıfır (0) pozisyonunda duruyor lift oto. basık konumda ve kollar yukarıda.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Kardeş sana bir sorum var, Arka kolları indirip kaldırmak için koltugun hemen alt yanında iki tane kol var ya onun dıştaki (en sağ) kol ile indirip kaldırıyorum lift oto. basınca kalkıp yine basınca yine ayarladığım pozisyona geliyor, Ama o kolun yanındaki iç tarafta kalan(sol) kol ne işe yarıyor ? şuan o kolların ikiside sıfır (0) pozisyonunda duruyor lift oto. basık konumda ve kollar yukarıda.
Icteki derinlik ayari normade calisirken deeinlik ayarliyon distakide camurluk yanindaki sifirda olcak onunlada normal kaldirip indirirsin icdeki hassatir

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10 ve ekiz

Koltuktan tarafta olan çeki Kumanda kolu kısa olan uzun olan dıştaki pozisyon Kumanda kolu

• Beğen
Tepkiler: ekiz

Siz bunu yazmadan ben bu konuyu size hatirlatacaktim,çoğu eski kullanıcı bunu bilmiyor.

Bu kumanda kabzalari MF ile nh de ters çalışır bunu unutmamalısınız.

Dışta olan pozisyon kontrolü kumanda kolu gübre makinası.ilaclama mak.gibi ekipman ile kullanırsınız.

Sizden taraftaki CEKİ kumanda kabzası pulluk ile kazayagi ile kullanılır ve arkadaki yaylanma yayi ile ortak çalışır ki bu sayede güzel sürüm yaparsınız.Ve bu sizden taraftaki çeki kumanda kolu çiftte daima dis tarafta ki ;diğer pozisyon kolundan bir parca yukarida olmalı.

Mesela sizden taraftaki çeki kolunu 3,5 getirin

Dıştaki pozisyon kolu daha aşağıda olsun,mesela 1,2,yada 3 .en altta da olabilir,bu kolu kaldırdığımız seviyeden daha derine; toprak yumusak kum olsa dahi bu sayede daha derine batmaz pulluk,

Hayırlı uğurlu olsun,akşamları boş zamanınız da el kitabını arasıra okumanızı tavsiye ederim.
Bu traktör 1250 gazdan itibaren güç vermeye başlar , bu gazda çift dahi surebilirsiniz ,1250-1400 devir/dak.max.tork devridir,çok az yakıt yakacaktir aynı zamanda iş yapacaktır.Onun için en ideal traktördur.