Newholland tdd fren kiti değişimi

13.11.2015
684
1,044

Arkadaşlar bilindiği üzere tdd serisinin frenleri biraz zayıf bunun nedeni ise fotoğrafta görünen fren merkezi , eğer traktörünüzün garanti süresi dolmadı ise bu fren merkezini garanti kapsamında değiştiriyorlar. Yeni taktıklarının boyutu biraz daha uzun olduğu için fren daha iyi tutuyormuş.

Yapmanız gereken traktörünüzü servise götürdüğünüzde traktörünüzde takılı olan fren merkezinin yeni tip olup olmadığını sormak.

Bazı traktörlere yeni tipi fabrikada takmışlar bazıları ise eski tip fren merkezi ile piyasaya sürülmüş.

Arkadaşlar bilindiği üzere tdd serisinin frenleri biraz zayıf bunun nedeni ise fotoğrafta görünen fren merkezi , eğer traktörünüzün garanti süresi dolmadı ise bu fren merkezini garanti kapsamında değiştiriyorlar. Yeni taktıklarının boyutu biraz daha uzun olduğu için fren daha iyi tutuyormuş.

Yapmanız gereken traktörünüzü servise götürdüğünüzde traktörünüzde takılı olan fren merkezinin yeni tip olup olmadığını sormak.

Bazı traktörlere yeni tipi fabrikada takmışlar bazıları ise eski tip fren merkezi ile piyasaya sürülmüş.
Fotoğrafı yükleyemedim traktörün altında her iki tarafında olan hidrolik pistona benzeyen parça.

Fotograf gorunmuyor. Benim tdd nin de frenleri asiri sert. Eger gercekten boyle bisey varsa ayrintili bilgi paylasirsaniz vok sevinirim. Garanti suresinib dolmasina az zaman kaldo cunku.
Bende daha değiştirmedim traktör servise gidince değişecek serviste çalışan arkadaşım söyledi benimkinin eski tip olduğunu görmüş eski tipleri değiştiriyoruz gelince servise degiştirelim dedi.