Örumcekler kizi yangindan kurtardi

Katılım
18.01.2008
Mesajlar
2,990
Konum
Konya

Örümcekler kızı yangından kurtardı
Amerika ' daki 18 yaşındaki bir genç kız örümceklerden kaçtı ancak örümceklerin derdi başkaymış;

Amerika Michigan’da 18 yaşındaki Danielle Vigue adlı kız sabah erken bir saatte uyandığında odanın her yanında örümcek olduğunu farkeder.Ancak Michigan örümceklerden nefret etmektedir. Bu yüzden örümcekleri tek tek öldürmeye başlar. Ancak bir türlü başa çıkamaz ve 15 yaşındaki kız kardeşi Lauren’in yanına gidip yatar.

The Saginaw News’un haberine göre Danielle Vigue, en başta örümceklerin beş tane olduğunu ancak daha sonra odadaki ışık lambasının her yanında örümcek olduğunu farkettiğni söyler.

Kız odadan kaçtıktan sonra yangın başlamıştır ve duman koridora kadar gelmiştir. Birkaç saat sonra 48 yaşındaki anne Debra ve 8 yaşındaki kızı Shelby evdeki kokuyu farkederler. Danielle’nin odasını açtıklarında karşısında gördükleri manzara kaşısında şaşkına uğrarlar. Çünkü odada yangın çıkmıştır.


Danielle bundan sonra bir daha örümcek öldürmeyeceğini söyler. Bölgenin itfaiye ekibi şefi Gary Wade ise daha önce böyle bir olayla karşılaşmadığını ve örümceklerin insanları yangından korudğunu daha önce hiç duymadığını belirtir.
 
Katılım
15.11.2007
Mesajlar
4,098

Ynt: Örumcekler kizi yangindan kurtardi

sağol bulduklu güzel paylaşım.
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt