• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Pancar söküm makinesi ve traktör

Hayırlı ramazanlar herkeze elimizde 2006 model pancar söküm makinesi ve 95 model 70-56 var makine ve traktörü değistirmeyi düşünüyoruz 2 tonluk ve 4 tonluk harmaklar arasında kaldık bunların arasında ne gibi farklar var 2 tonluk alırsak 70 ve 80 66 veya tek çeker td75 4 tonluk pro alırsak cift çeker traktör hantalmi kalir manevrada aklımizda td 85 var tek çeker 85 td ufak mi olur proya kararsız kaldik yardımci olur musunuz

80 66 4x4 2002 modelerinin manevrası oldukça iyi
Çünkü ön dingil avrupa ve önde arka firenden bağımsız firen sisteminde mevcut

Abi bizim bu tarafta harmaktan başka makine yok barış hiç görmedim dökme yapıyormu
Benimde fikrim yok, Ramazandan önce yapılan Polatlı'da yapılan tarım fuarını izlerken orada görmüştüm, isterseniz (0312) 623 20 21 bu numaradan arayıp teknik bilgi alabilirsiniz. Kullanan müşterileriyle irtibat kurmanızı da sağlarlarsa onlardan makineyle ilgili geri bildirim de alabilirsiniz.

Benimde fikrim yok, Ramazandan önce yapılan Polatlı'da yapılan tarım fuarını izlerken orada görmüştüm, isterseniz (0312) 623 20 21 bu numaradan arayıp teknik bilgi alabilirsiniz. Kullanan müşterileriyle irtibat kurmanızı da sağlarlarsa onlardan makineyle ilgili geri bildirim de alabilirsiniz.
Abi ben makine harmak düşünuyorumda hangisini alırsam avantajlı olurum traktör tek çeker ufakmi gelir cift ceker hantalmi kalir onun dusuncesi var

Abi ben makine harmak düşünuyorumda hangisini alırsam avantajlı olurum traktör tek çeker ufakmi gelir cift ceker hantalmi kalir onun dusuncesi var
Harmak güzel makina kullanmadım bende dünmak var 4 ton kendi ağırlığı 4 ton da depo motor valtra a85 problem yok

Üst Alt