• Haftanın Videoları:
    Eskiden Çiftçilik Nasıldı? | Kudret Amcamız Tecrübelerini Anlatıyor. İzlemek için tıklayınız.
    Her Yerde Biçerdöver Kullanılmıyor | Atla Sap Toplamak, Patozla Harman Yapmak. İzlemek için tıklayınız.
    Küçük Operatör Erkunt ve Kepçeyi Güzel Kullanıyor. İzlemek için tıklayınız.

Pistonlu arakol

Arkadaşlar pistonlu arakol tercih etiğiniz kaliteli bir marka varmi ve fiyat bilgisi de verebilirmisiniz

Arkadaşlar pistonlu arakol tercih etiğiniz kaliteli bir marka varmi ve fiyat bilgisi de verebilirmisiniz
hidrotelli kaynaksiz kullanabilirsin. 1 yildir kullaniyorum sorun cikarmadi. fiyat olarak internette araştirabilirsin. fakat alirken boyutuna uzunluguna dikkat et. en buyuk boyutunu almani tavsiye ederim.butun ekipmanlarda kullanabilirsin

Ben geçen sene 350 ₺'ye 65cm "Winpart" marka aldım hâlâ sıkıntı çıkartmadı gayet güzel, memnunum.

Ben Jxc için 60 cm hidrotelli aldım 2017 kasımda 360 liraya yağ atma hortum patlatma herhangi bir sorun çıkmadı memnunum.

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt