• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Polen mısır tohumu hakkında arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar şanli urfada ikinci ürün 700 ile 600 fao arası danelik mısır yetiştiriciliği yapmaktayız. Genel olarak bölgenin %70 dekalb çeşitleri ekilmekte ve bu sene ilk defa amcamoğlu polen tohumculuğun bayiliğini almaya hazırlanıyor. Bu sene benim ekmemi ısrarla tavsiye ediyor sizdem ricam aşağdaki çeşitler hakkında olumlu veya olumsuz görüş ve tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum. Saygılar

Merhaba arkadaşlar şanli urfada ikinci ürün 700 ile 600 fao arası danelik mısır yetiştiriciliği yapmaktayız. Genel olarak bölgenin %70 dekalb çeşitleri ekilmekte ve bu sene ilk defa amcamoğlu polen tohumculuğun bayiliğini almaya hazırlanıyor. Bu sene benim ekmemi ısrarla tavsiye ediyor sizdem ricam aşağdaki çeşitler hakkında olumlu veya olumsuz görüş ve tecrübelerinizi paylaşmanızı istiyorum. Saygılar
manisa merkezli bir kuruluş degil mi.. toro hunter gibi çeşitleri var. Ama ekmedim başka bağlı sirketlerinin ürünü varmış wifer diye iyi diyorlar

Yaw mısırcı arkadaşlar nerdesiniz forumu terk mi ettiniz nerdesiniz maygun10, atilla, sadesoda, ali saraç, sabit, ünsal, hacımet ,sebazois
Daha isimlerini hatirlamadığım arkadaşlar

Üst Alt