PULLUKLAR

• Konbuyu başlatan kuyucakli_26
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

kuyucakli_26

Salih güzel resimler ellerine sağlık...

: PULLUKLAR

resımlerı ben cektım ayrıca ugur kardesım ellerıne saglık resımlerı gonderdıgın ıcın tesekkur ederim elımde cok guzel yenı resımler var ıstıyen varsa yoluyumda su sıteye koysun resımler 10 numara resımdekı pullugun aynısı var bızde 4 lu turan cengız bu pullugu asfalta atsan oraya bılem batar belkı cok kalıtelı bır pulluk gercı bnım 4.cu sok bbıkere flastan kırılmıstı ama muhaa*-*-

Güzel resimler...Gecen profil şase bitane Turan gördüm süper yapmış adamlar çok hoşuma gitti..

bı beygır(at) olsa onu saseye kadar batırsanda duymaz heralde
bı beygır nadsta gunde yarım cuval kırma yakıomus zuhhhaaa

Ynt: PULLUKLAR

cogu kişi bilmiyo bende 4 aydır filan ogrendim pulluk alırken şase dikkat edin bende ayazların var sase dandik motor cekemiyo 4 lu bide yıldız kardeslerin var aynı motor cok guzel oluyo nedir dedim bu işin ilmi şase kaynaknıyomus aman dikkat

her zaman en iyisi derim.su içiyorsam da iyisini içmelim.onun için bu resimler pek bişey ifade etmiyor benim için.Bir bakalım sağa sola ama objektif olarak.Pulluk denince Turan Pulluk artık 3 veya 4. sıralarda ancak.Lider belli tabiki her zamanki gibi ALPLER:::

22 seneden beri alpler kullanıyorum ve gayet memnunum Pullukta bir numara ALPLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt