• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

Sahibinden satılık 5683m2 arsa+köy evi+samanlık+ahır

Katılım
19.06.2017
Mesajlar
13
Konum
istanbul-çanakkale

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,

Yerim Çanakkale/Çan/Halilağa köyünde olup toplam alanı 5683m2 dir. arsa üzerinde köyevi+samanlık+5 büyükbaşlı ve ayraçlı ahır ve köy tipi fırını vardır. arsam köyün içinde olduğu için 5683m2 nin tamamı arsa niteliğindedir, zaten tapuda da arsa olarak görünmekte. Ev ve samanlıık tamamı taş evdir, ahır ise tuğladan yapılmadır. evin tadilata ihtiyacı var, duvarların tamamı sağlam, yıkık dökük bir kısmı yok, yalnız evin zemin ve tavan lambirileri ve çatısı komple yenilenmesi gerekiyor. arsa üzerinde yaklaşık 25 ceviz, 30 badem, 1 ıhlamur, 2 ocak fındık, 2 erik, 1 armut, 1 elma, 2 adet yaklaşık 10-15 yıllık üzüm asması(çardak şeklinde, biri siyah diğeri sarı üzüm) bulunmakta. arazinin manzarası çok güzel, ön tarafı köye arka tarafı ise çam ve meşe ormanına bakıyor. havası temiz, rakımı 130metre.

Elektrik, su, telefon ve adsl(internet) aboneliği mevcut. zaten elektrik ve telefon direği bahçede. şebeke suyu köy deposundan dağılıyor, kaynak suyu yani. kışları su ücretsiz, yazlarıda 3-4ay boyunca muhtarın belirlediği cüzi bir miktar oluyor, ondan hesap edilip muhtara veriliyor.
Arka bahçede pasif su kuyusu mevcut, ben açtırmadım, dileyen açtırabilir. çan merkeze araba ile 25dk, etili bucağına ise 10dk mesafededir.

herşeyi yazdım, düşünen arkadaşlar mesaj yolu ile ulaşabilirler.
 
Katılım
19.06.2017
Mesajlar
13
Konum
istanbul-çanakkale
arkadaşlar yerin kurban bayramında babam tarafından çekilmiş fotolarıdır. kusura bakmayın, babam yaşından dolayı telefonu çok net kullanamadığı için daha detaylı fotoları ben gittiğimde atacağım.

fiyat olarak aklımdaki rakam 190.bin tl. arazi başında pazarlık yaparız alacak arkadaşla
 

Ekli dosyalarHakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt