Satılık 1999 model Kabinli New Holland 54C

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Traktörümüzü büyütmeye karar verdik.
-Orjinal 1543 saatte
-Kuyruk mili hiç kullanılmadı
-Pulluk daha bu sene değdi oda maximum 30 dekar yer sürmüştür.Bunun dışında herhangi bir toprak işleme aleti kullanılmadı.
-Traktörün 2.sahibiyiz ilk sahibi traktörü araba niyetine kullandı
-İlanı buraya vermemin sebebi traktörün sahibinden sahibine gitmesi, Bu kış sahibinden.com a koydum arayan 10 kişiden 9u galericiydi bende kaldırdım ilanı.
-Traktör Bilecik Pazaryerinde ben Bursada yaşadığım için yeni fotoğrafları yok fakat birkaç gün içinde yeni ve daha detaylı fotoğraflar yüklerim.
-Motor,şanzıman ve kaportasında hiç bir problem yok.
-Tek kusuru üstünde fabrika lastikleri var.(Çatlaklar var arka lastiklerde ve haliyle biraz sertleşmiş durumda.Dişleri idare eder)
-Fiyat olarak 35bin düşünüyoruz

-İrtibat numaram:0539-419-17-00

-Paylaşımı alım satım kısmında paylaşamadım yetkim yokmuş.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Resimler ve ekler

• 6.jpg
    6.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 314
  • Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Traktörümüzü büyütmeye karar verdik.
-Orjinal 1543 saatte
-Kuyruk mili hiç kullanılmadı
-Pulluk daha bu sene değdi oda maximum 30 dekar yer sürmüştür.Bunun dışında herhangi bir toprak işleme aleti kullanılmadı.
-Traktörün 2.sahibiyiz ilk sahibi traktörü araba niyetine kullandı
-İlanı buraya vermemin sebebi traktörün sahibinden sahibine gitmesi, Bu kış sahibinden.com a koydum arayan 10 kişiden 9u galericiydi bende kaldırdım ilanı.
-Traktör Bilecik Pazaryerinde ben Bursada yaşadığım için yeni fotoğrafları yok fakat birkaç gün içinde yeni ve daha detaylı fotoğraflar yüklerim.
-Motor,şanzıman ve kaportasında hiç bir problem yok.
-Tek kusuru üstünde fabrika lastikleri var.(Çatlaklar var arka lastiklerde ve haliyle biraz sertleşmiş durumda.Dişleri idare eder)
-Fiyat olarak 35bin düşünüyoruz

-İrtibat numaram:0539-419-17-00

-Paylaşımı alım satım kısmında paylaşamadım yetkim yokmuş.

Traktor satildimi Abi duruyormu bizim koyde 54c arayan bi abim varda temiz bulamadı gorunce bi sormak istedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...