Satılık Ford 6600 (canavar) xD

Ynt: Satılık Ford 6600 (canavar) xD

kardesbizim akrabalrda var 6610 bundan hp olarak daha güclü 6600den ama aşırı cok yakar o yüzden fazla tutlmadı 6610lar piyasaya bak satılık 6600 ingliz göremezsin fazla ama bi 6610 yaz googleye istemedigin kadar cıkar..

1990 modeli daha 1 hafta önce 19.500 e sattılar. Ben ford çekemez vs. bişey demedim sadece ford mazot içiyor onun yerine 80-66 alırım dedim

Fordun asaleti yeter, yalnız bu 6600 ' ün fiyatı biraz değil baya abartılmış, yakından görmedim ama Karaman ' dan bi arkadaşımın galerisinden başka bi vilayete bir 6600 gitmişti 76 model sahibi avrupada olduğu için ve traktöründe vereseleri olduğu için 1985 ' den beri garajdaymış, ve yine 1985 ' den beri garajdan cıktıgında iş yapmamış motor sıfır ayarındaydı daha, koltugu bile orjinaldi, galerideyken bi filtrelerini değiştirdiler. Çalıştırıldıgında bile saat gibi tek tek atıyor motor sesi, abartma yok hiç, onda bile galerici arkadaşım traktore 19.500 TL istemişti ve gelen müşterilerde fiyatı fazla buldular yok bu model motora bu para cok değilmi bilmem ne gibisinden laflar, 3 ay kadar galeride durdu, arkadaş dedi sonra 16 bucuga cekecez heralde fiyatı dedi bana, kimseye pek bişey demedi ama 17.500 ' e verdiler. Çok temizdi motor ama. Hala gözüm var o traktorde. her şeyi ile dört dörtlüktü, sanırsam Aydın ' a gitmişti o motor.

egzokaraman kardesim haklısın dogrudur ama o satılan fordlar kesinlikle brezilyadır.Bu benim traktör ingliz.Hic calısmayan bi ingilizi bırak 17.500 19.000 tlye havada kaparlar.Bizim burda bi akraba vardı oda aldı bi ford onunda herseyi orj.di koltukbile duruyodu almancı motoruydu 16.000 tlye aldılar ama brezilyaydı.Bide sahibinden.comda 8.000 saatte ford vardı ingiliz 25.000 tlye gitti.Yani fordun ingliz olması lazım.

Sayılar..

kardeş sn bu motoru satma bence bi 10 yıl sonra nasıl aranacak bu fordlar yeni traktörler hepsi teknoji ama saglamlık 0 warmı ford kadar saglam güçlü ve cekişlisi yeniler faso fiso tek hosuma giden yeni jd almanlar