Satılık sivri taze biber. 1 kg ını 4 tl dan satıyorum

Merhabalar serada yetiştirdiğim sivri biberlerimi 3 gün sonra hasat alıcam.
10.000 kg ürün çıkacak. kg ını 4 TL sından satıyorum. Almak isteyenler benimle iletişim kurabilir
Teslim yeri Manisa . Seramdan kamyonunuza yükleriz . Parası peşindir. Çek , senet kabul edilmez.
Ürün sizlerin gözü önünde tartıya sokulup kamyonunuza yüklenecektir.

10.000 kg * 4 TL = 40.000 TL peşin alırım. Nakliyesi size aittir. Nakliyesine ve satış olduktan sonra gerisine karışmam.
Ürün geri iade alınmaz. Soğuk hava deponuz varsa 2 ila 3 hafta bekletebilirsiniz. Sizlerde pazarda satarsınız.

Biberler aşağıdaki gibidir.

http://e1204.hizliresim.com/w/3/42dk5.jpg

daha ucuza bu sivri biberden bulamazsınız.

1 kg ı 4 TL .

Ynt: Satılık sivri taze biber. 1 kg ını 4 tl dan satıyorum

Bereketli olsun.. 'Sizlerde pazarda satarsınız.' Ustam 10 ton biberi kim satacak pazarda, pazarda kim alacak kilosu 5 liradan.. :) Bu biberler hallik olur ancak...

Bereketli olsun.İyi satışlar :)

Hayırlı satışlar ama çok emretmişsiniz zorla alacak gibi :D

akşam 6 liraya aldım kilosunu :) biber uçmuş .. inşallah satarsın ama 10ton biberi birden bu pahalılıkta birine satamassın 3 er ton bi pikap yuku satarsan her defasında daha rahat alıcı bulursun.. birde buyuk market zincirleriyle iletişime geç onlar alabilir..

Hoşgeldin Abbas45. Bereketli olsun inşallah satarsın.
Ancak buradaki üyeler genellikle senin gibi üretici.Kabzımallarla görüşmen lazım.Satamazsan artık pazarlarda sen satarsın.
Kolay gelsin..

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt