satılık tarım aletleri

demsan marka ödemiş malı patates ekim makinası 2500 tl son fiyatıdır. satılık 3150 rulo balya makinası gallignanı 2008 modeldir sadece 200 balya yapmıştır 3 senedir kullanılmıyor ihtiyaç fazlası olduğu için satılmaktadır sıfırı 37bin eurodur. bu 45 bin tl verilecektir.
 

Ynt: satılık tarım aletleri

hayırlı pazarlar .. balya makınesının ılanı ıntoko da da var sanırsam .. balya makınesı sabıt haznelı mı degısken haznelı mı ..
 Ynt: satılık tarım aletleri

baya makinasının resimi ni siteye koyma şansınız yokmu 3senedir çalışmadı diyorsunuz kapalı yerrdemi durmakta idi sabit hazneli derken bir kısmı meraneli bir kısmı hani eski patoz kayışları varya onların yarısı kadarının yan yana on onbeş tanesinin dizilmiş halindekindenmi ve hangisi daha çok tutuluyor
 


Ynt: satılık tarım aletleri

balya makinası garajda durmaktadır ..bizim bulunduğumuz bölgede evler ahşap ahırların kApısı ufak balyada büyük olunca piyasaya çalışamadım birde yalnızım ekip kurma şansım olmadı sulu tarım var o yüzden ilgilenemedim çalıştıramadım
 Benzer Konular

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt