sizce hangisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: sizce hangisi

erkunt tan kesin memnun kalırsın kardeşim rahatlık konfor yakıt hepsinden üstün bunu inkar edemez kimse en basit dijital klima dokunmatik far paneli vs vs. kabin komp. hidrolik kaldırma gücü saysam baya çok ama sizin tercihiniz benim diyeceğim 80.3 ila 80.4 ü iyi kıyasla kullanıcı yorumlarını al.

kardeş erkunt 75 hp.fakat bildigin 75hp ler den çook çok farklı.ben 3085 de kulandım.inan çekişi 3085 den kuvvetli.bende şuan 80.4 var bundan yaklaşık 3 ay önce aldım 640 fıatın 3 lü 14 no pullugu 1 düz 4 takviye çektigi toprakta 5 li 13 no pulluk koşuyorum düz 1. vites banamısın demiyor.yakıtı aynı şekilde 640 ın 2 ila 2.5 litre yaktıgı toprakta 1.3 ila 1.6 taş çatlasa 1.7 litre arasında degişiyor.(640 la kıyasladıgıma kızmayın amacım sadece topragın sertligini belirtmek) ama yinşde erkunttan vaz geçersen bu 3 traktörden td90 nı al derim.tümosanlarda icilik namına bişey yok.çekiş desen oda yok.bizim burda 9 tane 80.4 var bundan 2 ay önce biri tümosan 8085 kılasik almış tarlada 2 side 24 gobleyi takıp girdi tümo zıplamaktan milim hareket edemiyo erkunt 1. vites uguldaya uguldaya götürüyodu.bu söylediklerime siter inananın ister inanmayın.benim görüşüm erkunt 80.4 yada td90.ama erkuntun yeni çıkacak modellerini beklersen kötü etmessin.

türk sanayisine katkıda bulun ve erkunt al özellik istiosan tam doğru seçim ama birazdaha bekle hemen alman şart değil ise 90 lık çıkacak ondada aynı özellikler ve tabikide birçok artı olacak bence biraz daha bekle 90 lık bende 80.4 var L95 e kafa tutuo

neden tümosan olmasın ki, tümosan al kardeşim 95 hp makine ne taksan çeker senide üzmez intercoolerı da var lda var kuyruk mili güçlü
bu yenilerin turboları da değişik blowoff olabilir sesi süper

qarizmatiqa link=topic=51382.msg521530#msg521530 date=1327670634' Alıntı:
neden tümosan olmasın ki, tümosan al kardeşim 95 hp makine ne taksan çeker senide üzmez intercoolerı da var lda var kuyruk mili güçlü
bu yenilerin turboları da değişik blowoff olabilir sesi süper

yok kardeşim dandik.hele new holland ve erkunta kıyasla iyice dandik.95hp si 85 hp gibi.

böyle bi soruyu sorman bile hata bence erkunt tamam yerli malı güzel fakat alacaqın traktörü iyi kullanmak aldıqın zaman uzn ömürlü olması lazım bence erknt bu konuda geride kalıyor. Tümosan dersen öylesine fazla bi özelliqe sahip deqil kompresör felan bunlar sonradan yapılabilecek özellikler.Ama nh ' nin yeni serilerini çok övüyorlar ve cekişidde bu kıyasladın motorlara oranla cok cok fark ediyor bana sorarsan nhden vazgecme fabrika şuan günde 175 traktör cıkartıyor ve sürekli satılıyor fabrikada calışanlar fazla mesai yapıyor neden kaliteden dünyanın en cok tutulan traktörü bence nh al derim...

danjark10 link=topic=51382.msg521540#msg521540 date=1327671797' Alıntı:
böyle bi soruyu sorman bile hata bence erkunt tamam yerli malı güzel fakat alacaqın traktörü iyi kullanmak aldıqın zaman uzn ömürlü olması lazım bence erknt bu konuda geride kalıyor. Tümosan dersen öylesine fazla bi özelliqe sahip deqil kompresör felan bunlar sonradan yapılabilecek özellikler.Ama nh ' nin yeni serilerini çok övüyorlar ve cekişidde bu kıyasladın motorlara oranla cok cok fark ediyor bana sorarsan nhden vazgecme fabrika şuan günde 175 traktör cıkartıyor ve sürekli satılıyor fabrikada calışanlar fazla mesai yapıyor neden kaliteden dünyanın en cok tutulan traktörü bence nh al derim...

kardeş erkunt neden uzun ömürlü olmuyormuş.üstündeki herşey dünya kalitesi.zaten türkiyedeki traktör markalarının çoguna döküm yapıyor.

dediklerinize katılmıyorum.bizim buraya mayıstan beri 9 tene 80.4 girdi hepsi 5 li pulluk koşuyor 5 tanesi balya baglıyor adamlar biz bunca sene boşuna başka traktörlere para vermişiz diyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...