sonradan elektro lift takma

28.07.2010
2,411
371
KONYA

s.a.
abilerim üstadlarım kardeşlerim merhabalar
biliyorsunuz dünyada teknoloji ilerledikçe türkiyede geriliyor başlıcası traktör alanında electro lift lerdir :) malum eski modellerde elektro lift yenilerde lifto matic :)
lift o matic i sonradan elektro lifte çeviren varmıdır yada kafasında herhangi projesi olan varmıdır yardımcı olacak arkadaşlar varsa bu işi çözüp ilerletip yeni teknolojie adım atmak istiyıorum :)

Ynt: sonradan elektro lift takma

bu elif olayı benimde aklımda var sitede bi paylaşım vardı o pek randımanlı olay deildi ayarsız olarak tam indirip kaldırıyodu bu konuyu adapazarına yolum düşerse ustalara sorup araştırcam

elektronik vanayı basınçlı hidroliğe bağlayıp hidrolik derinlik ayar koluna monte edecen burdan anlatması yapmaktan daha zor ve bence tarif ederek yaptırmak imkansız..
olmaz diye birşey yok ama işini iyi bilen birinin yapması şart.

kilic41 link=topic=74263.msg872059#msg872059 date=1395848179' Alıntı:
bu elif olayı benimde aklımda var sitede bi paylaşım vardı o pek randımanlı olay deildi ayarsız olarak tam indirip kaldırıyodu bu konuyu adapazarına yolum düşerse ustalara sorup araştırcam

tam indirip kaldırması bizim motorlarda sorun çıkartmaz herhalde çünkü alectro lift ayarı var ya ne kadar kaldıracağını ayarlayabiliyorsun dışarıdan o mekanizma sökülmedigi sürece sıkıntı olmaz

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=74263.msg872061#msg872061 date=1395848277' Alıntı:
elektronik vanayı basınçlı hidroliğe bağlayıp hidrolik derinlik ayar koluna monte edecen burdan anlatması yapmaktan daha zor ve bence tarif ederek yaptırmak imkansız..
olmaz diye birşey yok ama işini iyi bilen birinin yapması şart.

ekipmanı nerden temin edecez parçacıya gitsek bana elektro lift takımı ver desem verebilirmiki hazır varmıdır

zehriduman link=topic=74263.msg872389#msg872389 date=1395906472' Alıntı:
bende benim golda yaptırmayı düşünoyrum ama yapan varmı bilmiyorum bir defasında 135 liğe bağlamışlardı güzel çalışıyordu :D

forumda var araştırırsanız lift o matic yapılmış ama elektro lift degil o

NAİL KIZIL link=topic=74263.msg872468#msg872468 date=1395932523' Alıntı:
mekanik lift otomatic sisteme araba kapı kilitleme motoru takmayı düşünüyorum :)

Merkezi kilit motoru yapamaz çok güçsüz kalır belki silecek motoru olabilir ama daha güçlü o tabi Tofaş olmasın :)

zehriduman link=topic=74263.msg872674#msg872674 date=1395995636' Alıntı:
sende çok şey yaw :D bunu yapsan bile yeter

Ileriyi düşüneceksin elindekiylr yetineceksin :)