STM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

STM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

06-09/08/2014

Çorlu / Tekirdağ

Arkadaşlar bildiğiniz üzere geçtiğimiz yaz Çorlu Tarım Fuarı 2014 düzenlenmişti. Fuara iki gün katılmıştım. Birinci günü köyden abiler ile katılmıştım. Diğer günde sitemizden üye arkadaşlarla beraber gezmiştik. Zaten o fotoğrafları daha önce paylaşmıştım. Şimdi ise fuarda sergilenen ürünlerden detaylı fotoğrafları paylaşacağım. Birçok fotoğraf olduğu için anca paylaşma fırsatım oldu. Bu fotoğraflarda da STM Tarım Aletleri Standını göreceksiniz....;)

alipasalierkan..........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: STM TARIM ALETLERİ STANDI / ÇORLU TARIM FUARI 2014...!!!

alper4u link=topic=79940.msg947556#msg947556 date=1418989669' Alıntı:
Erkan güzel paylaşımların için teşekkür ederim.Sizin köyede Matris satılmış.Tabakları lemkeninki gibi büyük.Alan kişi memnun mu sordun mu hiç?

Sormadım Alper abi. Desteklemeden çıkmış. Zaten fuarda yazılan isimlerin hepsi desteklemeden çıkanlardı...:D Alan kişinin traktörünün arkasında bir sefer gördüm. JD 6220 takmıştı. Baya sallıyordu traktörü. Bir kişi daha aldı bizim köyden. Ama çalışması nasıl ikisinlede görüşmedim. Bunların merdanesi hoşuma gitmiyor. Ortasından boru geçiyor. Birde ufak daha büyük olsa iyi olacak. Birde üst yapısı bana zayıf geliyor. Üzerinde az daha çalışılmalı bence.