t6020 elite mersedes

Ynt: t6020 elite mersedes

güzel paylaşım eline saglık
bu 6020lerin en ucuzu kaç para(pazarlıklı fiyatı)

geçen bir arkadaşa adana fuarında nh bayisi 130-135 bin gibi bir fiyat vermiş traktör 2012 model sıfır km yani hiç kullanılmamış fakat model geçen yıla ait
bana makul geldi o rakam
buarada traktör nh nin ankaradaki fabrikasının traktör parkında bekliyormuş hala sanırım 2014 girmeden satmaya çalışıyorlarmış

güzel paylaşım eline saglık
bu 6020lerin en ucuzu kaç para(pazarlıklı fiyatı)

geçen bir arkadaşa adana fuarında nh bayisi 130-135 bin gibi bir fiyat vermiş traktör 2012 model sıfır km yani hiç kullanılmamış fakat model geçen yıla ait
bana makul geldi o rakam
buarada traktör nh nin ankaradaki fabrikasının traktör parkında bekliyormuş hala sanırım 2014 girmeden satmaya çalışıyorlarmış
yorum için teşekkürler
6020 elite nin fiyatı değişir motorun çalışma saatine göre ve modeline göre
2014 girmeden satmalarının nedeni yeni model tier 4 motorları piyasa sokmak için olabilir

gerçekten güzel makina inceleme şansım olmuştu fiyatta eğer 130 bin civarı ise bu euro yüksekliğinde iyi rakam demek düşer bu gün yerli markalar kalite görünümlü kalitesiz traktörlere 110 hp için 100 bin istiyorlar

arkadaşlar 130-135 bin gibi bir rakam duyduysanız dogru
fakat 1 nokta ya dikkat edin bu makina 2012 model sıfır km kullanılmamış ve fabrikada yani ankaradaki parkta duruyormuş 1 taneymiş sanırım bu makinayı tüm bayilere söylemişler satılsın diye fiyatı aşagı çekmişler
sitesine baktım çok yüksek liste fiyatları fakat onlar tabiki model yılı olarak son model
bence ihtiyacı olanlar için bulunmaz fırsat sonuçta kullanılmamışsa sıfır makinaysa model yılı çokta önemli degil