• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

TRAKKULUP.NET TRAKYA BULUŞMASI FOTOĞRAFLARI LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ 2018...!!!

Katılım
22.07.2007
Mesajlar
15,343
Konum
İstanbul

TRAKKULUP.NET TRAKYA BULUŞMASI FOTOĞRAFLARI LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ 2018...!!!

17/02/2018

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün 17 Şubat 2018 tarihi ile Trakkulup.net Trakya Buluşması' nı Kırklareli Lüleburgaz' da Sumi Agro Türkiye sponsorluğunda gerçekleştirdik. Buluşmada emeği geçen Nuray abiye ve Ufuk abiye ve diğer arkadaşlara buradan teşekkürü bir boç biliyorum. Ayrıca sponsorumuz olan Sumi Agro firmasına da bize değer verip sponsor olup ve vakit ayırdıkları içinde ayrıca teşekkür ederim. Bizi değerli bilgileri ile aydınlatan Ayhan Bey' ede ayrıca bizi aydınlattığı için teşekkür ederim. Buluşmaya katılan bizlerle bu güzel organizasyon da yer alan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler. Şimdi sizleri buluşmadan fotoğraflar ile başbaşa bırakıyorum....;)

alipasalierkan......;)

SON
 
Son düzenleme:
Katılım
19.07.2007
Mesajlar
5,287
Konum
Eskişehir
TrakKulüp Trakya Buluşmamıza katılan tüm üyelerimize, buluşmanın organizesi için emek sarfettiğine bizzat şahit olduğum Nuray abimize ve Ufuk abimize, buluşmamıza sponsor olan Sumi Agro'ya tek tek teşekkür ediyorum. O kadar çok istememe rağmen buluşmanın olduğu tarihte başka bir planım olduğu için katılamadım. Güzel bir buluşma olduğunu resimlerden anlıyoruz. Daha da güzel buluşmalar düzenlemek dileğiyle. Sağolun varolun.
 
Katılım
05.09.2009
Mesajlar
2,915
Konum
istanbul
Erkan tesekkurler gelememekte cok şey kaybetmişim ama olsun güzel birmuhabbet ortamı olmus iki kusak görüyorum baba oğul olarak fotolarda bu da Trakya çiftçiliği oğullara devrediyor izlenimi bıraktı birlik beraberliğimiz daim muhabbetimiz bol olsun agalar
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Katılım
08.10.2009
Mesajlar
743
Konum
Edirne

Çok güzel bir buluşma oldu Emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlara ve sponsorumuza çok teşekkür ederim
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt