• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Trakkulupun ilginç reklamları

IMG_6464.JPG

Bu reklamları neden görüyoruz türkiyeye ait değilmi sadece bu forum bi düzenleme gelsin lütfenn.

Reklamlar Google'a aittir. Onlar gösteriyor. Reklam olmadan gelir olmaz, gelir olmazsa trakkulüp olmaz! Mesela Yapılan organizasyonlar, buluşmalar vs. lafla yapılmıyor, bunların hepsi masraf, harcama.

Aynı konuyu geçen günde açtılar noluyo yani bu reklamı görünce hristiyan mı olmuş oluyoz daha önemli şeyler varken böyle ufak tefek şeylere takılmayalım .

Aynen abi ben hayyata o şekilde arama yapmadım çerezlerdede böyle kayıt yok benim karşımda çıktı ama sıkıntı yok elhamdülillah müslümanız

Aynı konuyu geçen günde açtılar noluyo yani bu reklamı görünce hristiyan mı olmuş oluyoz daha önemli şeyler varken böyle ufak tefek şeylere takılmayalım .
Görmedik. Önemli olan konulara ne kadar hakimsin kardeşim açtığım başlıklara bak da konuş noluyosu : Bana göre anormal sorarım yani ilgilendirmiyorsa seni bakmasaydın

Çok takmayın reklamları bende de mesela amerikadaki bi inşaat firmasının reklamı çıktı yada reklam görmek istemiyorsanız bilgisayarınıza adblock isimli uygulamayı yüklerseniz reklamlar hiç görünmez size ama buda site zararına olur başka bir formül de senelik her kullanıcı 10 tl ödese 1 yıllık üyelik için güzel para toplanır site o zaman daha profesyonelce çalışabilir kendi yağıyla kavruluyor şu an bağış sistemi falan olsa belki eşantiyon falan dağıtabilecek duruma bile gelebilir yelek olur sticker olur anahtarlık falan

Klüp kaldırsın bu reklamı başka reklam mi yok böyle bir site için yüzlerce alet edevat reklamı veren olur ben altında art niyet ararım ve öyledir zaten

Üst Alt