Traktör aküsü

bazı bolgelerde aku bayılerınde defolu aku oluyor yanı kutup basları tam dolmamıs eksık dolmus aku tasıma kulpu yok uzerıne etıketı ters yapıstırmıslar yada tahlıye bosaltma yerının sıbobunu koymamıslar gıbı oluyor bence bu akuler alınıp kullanılabılır fıyatı da gayet uygun
gecen sene 60lık akuyu taksı ıcın aldım 60 tl
72 lık mınıbus ıcın aldım 75 tl
105 lık traktor ıcın sorduguma 150 tl dedı pazarlıkla 120 ye falan alınır garantısı de var ESAN marka aku bızım buradakı bayı ye ara ara gelıyor kendı bolgenızdede emınım aynı seyler mevcuttur bır arastırın ıstersenız

Traktör 2014 24 aralık ta bize ulaştı.1 aydır traktörün marşı kaçırıyor.takviye kablo ile dastır dan takviye yapıyorum.Tad vermiyor.yeni akü alıcaz sanırım.3 yılda akü bitmemesi gerek.eski arabamda mutlu akü kullanıyordum değiştirmeye gittiğimde:usta akünün üzerinde tarihine bakıp tam 8 yıl olmuş dedi.8 yıl bu aküyü nasıl kullandın diye şaşırmıştı.Neyse satın alırsam Mutlu akü alınabilir..

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
bazı bolgelerde aku bayılerınde defolu aku oluyor yanı kutup basları tam dolmamıs eksık dolmus aku tasıma kulpu yok uzerıne etıketı ters yapıstırmıslar yada tahlıye bosaltma yerının sıbobunu koymamıslar gıbı oluyor bence bu akuler alınıp kullanılabılır fıyatı da gayet uygun
gecen sene 60lık akuyu taksı ıcın aldım 60 tl
72 lık mınıbus ıcın aldım 75 tl
105 lık traktor ıcın sorduguma 150 tl dedı pazarlıkla 120 ye falan alınır garantısı de var ESAN marka aku bızım buradakı bayı ye ara ara gelıyor kendı bolgenızdede emınım aynı seyler mevcuttur bır arastırın ıstersenız

Uzak durun

Merhaba arkadaşlar Kubota M7040 için 105 Amper akü almayı planlıyorum varsa uygun fiyatlı tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
Ekim ayın sonunda 135ah mutlu aküyü 550tl ye hurda teslimi yani eski aküyü vermeden aldım. İnternette baktığımda yiğit akü 135ah akü 400tl civarı idi. Tabi güvenip alabilseniz internetde fiyatlar daha iyi.

• Beğen
Tepkiler: sayman65
5,6 yıl olsa neyse de 3 yılda akü bitmesi yada zayiflamasi çok ilginç. Traktör kışın yada başka zamanlar az mı iş yapıyor akü şarj etmiyor olabilir mi yada
Akü garantisi zaten iki yıl. Aküye iyi bakarsanız yani şarj durumunu kontrol eder, akü suyun seviyesi kontrol ve sülfatlaşmayı önlerseniz ve de aldığınız akü sağlıklı ise yukardaki bir arkadaşın söykediği gibi 8 yıl bence gider.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Bn bu akuyu aldım 330 tl ye
58096af82155c7edc261907cbc325eef.jpg

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı