Traktör kabin hk.

Merhaba arkadaşlar,

Traktörler için kabin üreten birçok kabin firması var. Daha önceki traktörlerimiz için Hisarlar kabin almıştık. O yıllarda kabin biraz eskiyince kabin bazen sallanıyordu , direklerinden bazı yerleri sallantıdan kırıyordu. Bir dostum için kabin bakıyorum , orjinal kabin gibi olan çamurluklu sanki öyle kabinler var bunlardan alan kullanan var mı? Fiyatları ne civarda , özellikle önerebileceğiniz bir marka var mı?

Ynt: Traktör kabin hk.

usta onu en iyi özduman yapıyo çamurluk üzeri olanların iç kapalama yapıyo içi orjinal gibi oluyo iç aksesuara göre fiyat degişiyo kabin rengi traktörle aynı oluyo güzel duruyo yazın 2milyar falan diyodu şuanki fiyatını bilmiyorum

Ynt: Traktör kabin hk.

Evet Özduman güzel yapıyor en azından görüntüsü güzel

Gecenlerde Fabrikasını aradım camurluk üstü 4.000 tl orjinal yaparlarsa 6000 tl demişti ama tabi yüz yüze konuşulduğu zaman fiyat düşebilir

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt