• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

TRAKTÖR YAN KAPUT YAZILARI

Arkadaşlar merhaba Mccormick CX105 in yan kaput yazılarında solma ve yıpranma var. Yenisini bulamadım. Bu yazının aynısını kaliteli bi şekilde reklamcılar tabelacılar basar mı? Fikriniz var mı? Fotoğrafı yok temsili netten bulduğum fotolardan ekledim. yardımcı olursanız sevinirim.8.jpg Adsız.jpg

Reklamcının orjinali gibi yapabileceğini hiç sanmıyorum.Yazıyı yazmasına yazar ama etiketki v gibi işareti netde çözünürlüğü yüksek bir fotosunu bulması lazım.

teşekkür ederim.Peki rengi şekli düzgün olur mu? Hemen solma yapar mı? Bir de kendimiz mi yapıştırırız yoksa reklamcıya traktörü götürmemiz mi lazım?
Yakınsa götürmen daha iyi olur el yatkınlığı hepsi yazıyı yapıştırıp üzerindeki ince naylonu çekince yapışıyor fakat orjinali kadar uzun ömürlü olmaz.

Reklamcı kaliteli is yapıyorsa birebir aynısını yapar rahat ol Hatta orijinalden daha iyi ve kaliteli dahi olur tecrübeyle sabit

Yok reklamcı kaliteli ise dedim ya onu kasdettin Ben deutza yaptırmadım ama başka işlerle ilgili yaptırdığım oldu rahat ol aynısını yaparlar

Üst Alt