• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Tümosan 74.80 soğuk havada rahat çalıştırma

Aleyküm selam, paylaşım için teşekkürler.
Hava filtresinin ağzı kısa süreliğine kapatılarak motorun sıkıştırma yaptıktan sonra çalışmaya başlaması esnasında ağzı açılır ve motor çalışır.Saç kurutma makinesi ile sıcak hava tutarsanız oda aynı işlevi görüyor.Sıcak hava içinde nem, su buharı az olduğu için çalışmayı kolaylaştırıyor.

96 model 8 bin saat civari benim 82 tumo her sabah basariz marşına yem karmada koşulu
Sıfırın altinda olursa kizdirma yapıyorum 70 kadar sayıyorum kızdırmayı birakmadan marsa basıyorum
ben hergun çalıştırmıyorum sütçü kalirsa çamurda ozman lazım oluyor bu seferde çalışmıyor

Aleyküm selam, paylaşım için teşekkürler.
Hava filtresinin ağzı kısa süreliğine kapatılarak motorun sıkıştırma yaptıktan sonra çalışmaya başlaması esnasında ağzı açılır ve motor çalışır.Saç kurutma makinesi ile sıcak hava tutarsanız oda aynı işlevi görüyor.Sıcak hava içinde nem, su buharı az olduğu için çalışmayı kolaylaştırıyor.
rica ederim
ben bu şekilde rahat çalıştırıyorum baya 6 senedir

Yanliz bu fikir hiç iyi değil motor etere aliştigi gibi meşaleyede alişiyor sonrada en ufak bir sogukta calişmiuor

Üst Alt