TÜMOSAN

...

• Kullanılan toplam oy
    3

sizce yeni tip mi yoksa eski tipler mi ?

: TÜMOSAN

tumosanın eski kasaları daha güzel en azından fiata benziyodu
yeni tipleri uzay tipi deel
bizim burda kubağa tipi diolar hehehhh

bence tumosanın yenı tıpının kabını baya hoss olmus adam tarla surerken dısında oturmuo ıcınde oturuo yanı o kadarda kotu deıll dısıda ayrıca onceden fıyata benzetıolardı sımdı sankım bıraz tla yı ornek almıslar gıbı geldı yanı sımdı alcak olsam kesınlıkle yenı kasa alırm

Yeni tipler mükemmel bence. Şuan ikiside üretiliyor, isteyen yeni tip alabilir isteyen eski tip alabilir...

Yeni tipleri güzel bunların ama ufak bahce için üretilenleri war onların far tasarımı daha değişik onlar benim hoşuma gitmiyor...

Tümosan nede olsa ANADOLU bıy-*s Çocoğu Anadolu ' nun Toprağı ' ndanda o anlar.

Hepinizin Oyları için TŞK.. ok-*-s

arkadaşlar beğenmediğiniz tumosanın kabini çok güzel dediğiniz td nin kabininden daha iyi daha az ses alıyo hemen hemen hiç toz almıyo daha geniş ferah yükses daha özellikli ama tabii bunu bi newholland kullanan kişiye anlatamazsın çünkü en güzeli kendi malıdır bi de bi söz vardır bilirmisiniz bilmem (BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM GÜZEL BENİM OLMADIKÇA) o yüzden çogu tumosana taş atıyo atsınlar bakalm meyveli ağaç taşlanırmış nede olsa

bence güzel ama ön kısım daha farklı olmalı..daha güzel yapılabilir..farlar felan daha güzel olmalı bence.

Ynt: TÜMOSAN

önceden fiat ın kopyası diyodular şimdi yeni kasaya geçince kurba gibi diyolar zorla insanlara sevdiremessinki.Kullananlar tümoyu biliyo o bize yeter..: güçç*-*

Tümosan özelleştirilmeden önce Fiat ' a benziyordu. 2005 den bu yana da yeni tip ve model üretmeye başladı. Bence yeni tiplerin TL-A ya benzeyen hiç bir yanı yok ve bende diyorum ki; Tümosan Olsun Taştan Topraktan olsun, ister yeni kasa istesede eski kasa olsun fark etmez.

kardeş ikiside güzel ama kabinli alıcaksan klasik tiplerde klima yok toz girmesin içeri diye heryeri kapatırsan tavuk gibi kızarırsın yazın

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt