• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

*** Ülke Ekonomisi ***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
08.09.2014
Mesajlar
1,673
Konum
edirne

yazları özellikle tarlaya bakıyorum Allahın kulu yok.
Akşam kahvehaneler dolu hep ülkeyi ve çiftçiyi kurtarıyorlar.
celal seninde dediğin gibi biz bu halde devam edersek kim gelirse gelsin onuda yine biz bıktırır batırırız.
Yusufum açıkçası senin yazılarına aksi yorum yapmayı sevmiyorum ama sizin o tarafta çiftçiler yazın tarlaya gitmiyorsa kışında kardan kıştan gitmiyordur. O zaman çiftçilik bitmiş sizin bölgede. Gel misafirim ol sana trakyayı gezdireyim. Gece 4 te 5 te eşşek gibi çalışan insanlar bulabilirim. Ama eşşek arısı misali çalış çalış bal yoksa bu halkın suçu değil diye düşünüyorum. Çiftçileri herkes hor görüyor eyvallah ama biraz da insaf lütfen.
 
Katılım
08.02.2015
Mesajlar
293
Konum
TrakKulüp
Sitede son zamanlarda açılan tüm konuların, belli kişiler tarafından açılması, belli kişilerce sürekli yorumlanması, eleştirmekten ziyade siyaset yapmak amacıyla açıldığı ortadadır.

Ülkenin içinde bulunduğu durumu, ekonomik şartları hepimiz takip ediyoruz. Son zamanlardaki gelişmelerden rahatsız olmayan yoktur. Bunları yerli ve yerince eleştiriyoruz. Pahalıya pahalı, olmayana olmamış diyoruz, tepkimizi koyuyoruz. Adam akıllı tepkisini koyana da hiç bir söz etmiyoruz.

Ancak bazı söz simsarları var ki yapmış oldukları siyaseti, cahilliğini ortaya koyarcasına ve yönetimi kandırırcasına eleştiri yaptığını zannediyor veya bilinçli olarak zannedilmesini istiyor.

Bu sitede mazot, gübre gibi girdiler pahalı olduğu için eleştirilen hiç bir konu kapanmamıştır. Bu sitede desteklemeleri eleştiren hiç bir konu kapanmamıştır kapanmayacaktır. Bu sitede eleştiri içeren hiç bir konu kapanmamıştır, kapanmaz. Eleştiri olmadan gelişme olmaz.

Hiç bir zaman eleştirinin önüne geçmediğimiz gibi yine geçmeyeceğiz. Ancak eleştiri ile siyaset arasında ince bir çizgi vardır. Bu çizginin farkında olmayanlar, tartışma kültürünü bilmeyenler yorum yazmak mecburiyetinde değiller.

Lütfen burasının bir tarım sitesi olduğunu unutmayalım ve konuyu artık noktalayalım. Keşke herkes usulünce yazabilse de sonuna kadar konuşsak. Ancak herkes de "saygı" kavramı olmadığı için içindeki nefreti kusmadan duramayanlar ve başka görüşleri kabul edemeyenler var.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt