• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ TÜMOSAN'ın Tarihçesi. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ Erkunt Hasret 125 Tanıtımı. İzlemek için tıklayınız.

UZEL Fabrikasının son hali (Keşke Böyle olmasaydı)

Ülkemize çok miktarda traktör satarak ekonomize çok katkıda bulunan güzel bir fabrikaydı.

Ülkemize çok miktarda traktör satarak ekonomize çok katkıda bulunan güzel bir fabrikaydı.

kocaman fabrika bu kadar mı boş bırakılır biran önce yeniden üretime geçirebilmek için devletin çaba göstermesi gerekmezmi en azından devlet güvenlik versin ülkemizin yatirimlari gidiyor belki gelişip ihraç edilecekti

İlk kapandığı dönemlerde burada birçok fabrikadan yardim topladılar ama yinede bi faydası olmadı

Herkes Uzel'in traktörcü yönünü bilir. Ben üç yıla yakın bir süre semi treyler (yarı römork) tasarım ve imalat sorumlusu olarak çalıştım .Uzel dingil işine de başlamıştı, ve çok da güzel dingiller yapıyordu. Ne yapalım... Bur-Trak İşbora fabrika arazisi cezaevi oluyor iş bulacağız diye sevinen bir toplum olduk...

Sonu böyle olmamalıydı.yillarca türk çiftçisine ekmek yediren ve kendi yiyen bir firma bu hâle gelmemeliydi.milli servet yagmalama ne demek bir çözüm olmali

Devlet bu uzeli elleriden alıp kendi işletmeye devam etmeliydi. Hem yerli hemde kaliteli makineler çıkardı. Ama nerde bizim devlette öyle icraat.

Tekrar üretim sadece hayal...Isine zamanında onem verip öğrenmeyen sahip çıkmayan para hırsı ile hareket edenler malesef basarılı olamazlar.

Sabancı Koç gibi yahudilerin parmağı vardır bu işte, ihlas holdingi de yurtdışındaki ortaklarını örgütleyerek, kombassani da yeşil sermaye diyerek bitirdi şerefsizler
Sabancı koç yahudimi oluyor? Ne biçim iftiralar atıyorsunuz insanlara. Ayıp denen bir şey var

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt