Uzel Makina, Singapurlu oldu...

Katılım
14.11.2007
Mesajlar
2,296

Uzel Makina, Singapurlu oldu
Singapur ' lu SS Distribution PLC firması; Türk ekonomisine ve giderek önem kazanan tarım sektörünün geleceğine olan inancıyla, Türkiye ' nin ve Avrupa ' nın önemli şirketlerinden Uzel Makina ' nın çoğunluk hissesine sahip oldu.

SS Distribution PLC, Türkiye ' deki tarım sektörünü büyümekte olan bir pazar olarak kabul ettiğinden, ilk yatırımı için Uzel Makina ' yı seçti. Üretim adetleri açısından dünyanın en büyük 10 traktör üreticisinden biri olan Uzel Makina, bu yatırım ile sektörde global bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Tüm dünyada organik tarım sektörüne artan önem ve biodizel ürünlerinin yaygınlaşması sonucunda, tarım alanında büyük bir ekonomik gelişme beklenmektedir. Tarım alanındaki bu kalkınmanın, traktörlere ve tarım alanında kullanılan diğer makinalara olan ihtiyacı artıracağını öngören SS Distribution PLC firması, bu yatırımı tam bir fırsat olarak değerlendiriyor.
(Alıntıdır...)
 
Katılım
18.01.2008
Mesajlar
490
: Uzel Makina, Singapurlu oldu...

hayırlısı olsun ! ne diyelim...
 
Katılım
28.12.2007
Mesajlar
21,905
Konum
Isparta

: Uzel Makina, Singapurlu oldu...

gelen gıdenı aratmaz inş
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt