Vatana millete zararlı çocuk

Katılım
28.12.2007
Mesajlar
21,905
Konum
Isparta

Öğretmenleri, polise dövdürüyorlar...

Genetik test yapılsın, vatana millete zararlı çocuk doğar doğmaz öldürülsün diyen adamı “ilkokul müdürü” yapıp, “polis” seminerine davet etmişler!
*
E madem mevzu eğitim...
Buyrun meşhur sınava.
*
Seçim var, ülkenizi yönetecek lideri seçeceksiniz... Adaylardan biri, felçli, yürüyemiyor, günde iki paket sigara içiyor, neredeyse elinde viski bardağı olmayan fotoğrafı yok, evlilik dışı ilişkileri ayyuka çıkmış, sık sık metresinin evinde kalıyor, gayrimeşru çocuğu olduğu söyleniyor, kendisiyle parası için evlenen nikâhlı eşi desen, lezbiyen... Oy verir misiniz?
*
Amerikalılar verdi.
Hem de dört defa seçtiler.
Ülkesinin krizdeki ekonomisini uçurdu.
Roosevelt o.
*
Adaylardan öbürü, askeri okulu zor bitirdi, ha bire çakıyordu, tembel, öğlene kadar uyuyor, obez, yürümekten bile hoşlanmıyor, ordudan ayrıldı, herhangi bi meslekte dikiş tutturamadı, zırt pırt işten kovuldu, sigara kesmiyor, purosu emzik gibi hep ağzında, öğrenciyken uyuşturucu kullandığını itiraf etti, her gece bi şişe viski deviriyor... Oy verir misiniz?
*
İngilizler verdi.
Tarihin en saygın siyasetçilerinden oldu.
Churchill o.
*
Son adayımız, annesinin kardeşlerinin geçimini sağlamak için öğrenciyken inşaatlarda çalıştı, ressam, hayvansever, vejetaryen, sporcu, sigarayı ağzına sürmüyor, içki içmiyor, nikâhlı eşi dışında ilişkisi olmadı, şeref madalyası var, Time’a kapak oldu, yılın adamı seçildi, Amerikan basını tarafından Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterildi... Oy verir misiniz?
*
Almanlar verdi.
Hitler’di o.
*
Hadi gelin, bi soru daha... Kocası alkolik, işsiz, berbat şartlarda yaşayan, dünyaya sekiz çocuk getiren, sekiz çocuğu da zihinsel ve bedensel engelli olan, üstüne vereme yakalanmış bi hamile kadını görseniz, güzel kardeşim sen en iyisi kürtaj yaptır der misiniz?
*
Cevabınız evet’se...
Beethoven’ı öldürdünüz!
*
Yazılı bittiğine göre...
Sözlü’ye geçelim.
*
“Genetik test yapılsın, vatana millete zararlı çocuk doğar doğmaz öldürülsün” diyen, sözde eğitimciyi açığa aldınız, aferin ama... O salonda bulunan, ne biçim konuşuyorsun sen diyeceğine, sırıtan, kahkaha atan, hatta alkışlayan, eğitimci-emniyetçi tipler ne olacak?

 
Katılım
18.05.2010
Mesajlar
1,268
Konum
Denizli
Ynt: Vatana millete zararlı çocuk

Biz, bu çocukları yok etmek yerine onları ülke ekonomisine nasıl kazandırabiliriz, buna kafa yormamız gerekiyor. Termik santrallerde yakıt olarak kullanılabilir, kozmetik sektöründe hammadde olarak değerlendirilebilir. Sonra, Et ve Balık Kurumu var mesela...Bilemiyorum, şimdi ilk aklıma gelenler bunlar...' zuha-*-s zuha-*-s güçç*-*
 
Katılım
14.06.2009
Mesajlar
19,061
Konum
Kütahya
Ynt: Vatana millete zararlı çocuk

Bence; spermalar ana rahmine düşerken bulunulan durum düzeltilmeli.:) Sonrası mevlaya kalmış.:)
 
Katılım
08.05.2009
Mesajlar
3,311
Konum
Kütahya
Ynt: Vatana millete zararlı çocuk

cenabı hak kulu kula sebeb yaratmış elbette iyiler ve kötüler görevlerini yerine getirecekler.mesela kötüler olamasa ne gerek var polise.
 

Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt