• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Videoların Önizlemeli Olarak Yüklenmesi

Ercan AYKUŞ

Trakkolik Üye
Herkese merhabalar abilerim arkadaşlarım.
Bir konuya değinmek istedim. Gerek emek vererek kendi çekişmiş olduğunuz videolar gerek paylaşıma gerek duyduğumuz videoları ön izlemeli olarak nasıl yüklendiğini bilmeyen arkadaşlarımız için böyle bir konu hazırladım.

Neden derseniz çoğu arkadaşımız konu açarken videonun linkini de araya biyere yazıp geçiyor, hadi satırı bulduk derken ayrı bir pencere de videonun olduğu siteye geçiş yapıyoruz ve bu adresi görmediğimiz zaman o kişinin videosu da boşa gidiyor.

Resimlerle bir konu içerisinde nasıl ön izlemeli video oluşturulur anlatmaya çalıştım.
Her zaman olduğu gibi konumuzu gereken bölüme açıyoruz yazacaklarımızı yazıyoruz resim varsa yüklüyoruz, video için aşağıdakileri yapıyoruz sonra konumuz fıstık gibi hazır. ;)

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Emeğe saygı. :)

İşlem 1
ön izle 1.jpg

İşlem 2
ön izle 2.jpg

İşlem 3
ön izle 3.jpg

İşlem 4
ön izle 4.jpg

İşlem 5
ön izle 5.jpg

İşte bu kadar...

iskender

Trakkolik Üye
Cevap: SİTEMİZE VİDEOLARIMIZI ÖNİZLEMELİ OLARAK NASIL YÜKLENİRİZ -ÖNEMLİ KONU-

Elinize sağlık.Ercan ın gözlükler dehşet verici.süper.

Ercan AYKUŞ

Trakkolik Üye

ellerine sağlık Ercan..
yine kendimi gördüm bee
Saol Emmi :)

Bende kendimi görüyom hemde senin yanında ya le ;)

Elinize sağlık.Ercan ın gözlükler dehşet verici.süper.
Teşekkür ederim İskender abi çok saolasın :)
Gözlükler geçen sene değişimde organik colormatik fümeye geçiş yaptık daha önceleri basit colormatikti bu gözlükler hem iyi görüş hemde güneş gözlüğü vazifesi görüyor ortama göre şeffaf veya koyuluğu ayarlıyor ama ben fark edemiyorum :) Lazer ile sıfırlama yapalım dedi doktor bende biraz daha bekleyeyim dedim sıkıntı yok şükür zaten sağ sol 1-50 numaralarda.

'Ahmet ARSLAN'

Trakkolik Üye

Eline sağlık Ercan abi bilmeyenler için faydalı bir konu...

mahmutünaldı

Trakkolik Üye

Güzel paylaşım abi yeni üye olanlar için faydalı bir anlatım olmuş

yusuf285s

Tecrübeli Üye

Mobilden paylaşım yapanlar için mobilden girenler ön izlemeli görüyor, mobilden yapılan paylaşımı pc den girenler önizlemesiz mi görüyor önizlemeli mi? pc den önizlemesiz yapılan paylaşımı mobilden önlemesiz görüyoruz

aslan26

Trakkolik Üye

Paylasim icin sagol Ercan abi yine bir konuda bizi aydınlattın en sonunada Yusuf abiyle kendinide eklemişsin:D

Ercan AYKUŞ

Trakkolik Üye
Eline sağlık Ercan abi bilmeyenler için faydalı bir konu...
Teşekkürler Ahmetim :)

Güzel paylaşım abi yeni üye olanlar için faydalı bir anlatım olmuş
Teşekkürler :)

Mobilden paylaşım yapanlar için mobilden girenler ön izlemeli görüyor, mobilden yapılan paylaşımı pc den girenler önizlemesiz mi görüyor önizlemeli mi? pc den önizlemesiz yapılan paylaşımı mobilden önlemesiz görüyoruz
Ben cepten bile normal site üzerinde bağlanıyorum mobil uygulama ve tapatalk kullanmıyorum.
Mobilde nasıl bilmiyorum.

Teşekkürler Ercan.bende ogrenmis oldum

Paylasim icin sagol Ercan abi yine bir konuda bizi aydınlattın en sonunada Yusuf abiyle kendinide eklemişsin:D
Birilerine yardımcı olduysak ne mutlu bize :)
Yusuf emmisiz olmaz :)

Yorumlar için teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erbaalı60

Trakkolik Üye
Ercan kardeş peki video eklemek icin illa YouTube veya başka bir siteye videoyu atmadan Doğrudan telefondaki veya lc deki videoyu nasıl atacaz ben denedim olmuyor

Yasin Yılmaz

Aktif Üye
Ercan kardeş peki video eklemek icin illa YouTube veya başka bir siteye videoyu atmadan Doğrudan telefondaki veya lc deki videoyu nasıl atacaz ben denedim olmuyor
Direkt olarak siteye video yüklemek site için maliyetli olabilir çünkü büyük boyutlar söz konusu. Site büyüdükçe direkt siteye yüklemek mümkün olur tahminimce.

Ercan AYKUŞ

Trakkolik Üye
Direkt olarak siteye video yüklemek site için maliyetli olabilir çünkü büyük boyutlar söz konusu. Site büyüdükçe direkt siteye yüklemek mümkün olur tahminimce.
Bu sistem farklı bir video sitesine yüklenmiş video için ön izlemeli olarak sitede göstermeye iyi oluyor. link olunca insan fark edemiyor bazen.

Üst Alt